تاریخ: 2015-10-10 شناسه خبر: 12148

تنها 2 ماه ورزش حرفه‌ای کرده‌ام!

مونا شیری

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مونا شیری؛ پرتاب کننده وزنه بانوان ناشنوایان ایران که در مسابقات دوومیدانی آسیا و اقیانوسیه در کشور تایوان شرکت کرد، اظهار داشت: خوشحالم امکان حضور در مسابقات تایوان را کسب کردم. برای من این فرصت درحقیقت اولین تجربه بود. چون در واقع تنها ٨ ماه است که ورزش می  کنم و به صورت حرفه‌ایی ٢ ماه در پرتاب وزنه فعالیت کرده ام.

وی افزود: البته با ورزش کاملا آشنا هستم. چون در خانواده‌ای ورزشی بزرگ شده ام.پدرم مربی بوکس ناشنوایان بودند. روزی برای دیدن پدرم به فدراسیون مراجعه کردم و وقتی از نزدیک شاهد فعالیت‌های ورزشی قهرمانان در آنجا قرار گرفتم، علاقه‌مند شدم خودم هم ورزش کنم.

شیری افزود:از این که ورزش حرفه‌ایی را انتخاب کردم، خیلی خوشحالم. تصور می کنم نشاط و روحیه بهتری  بدست آورده‌ام.

وی که در این مسابقات صاحب مدال نقره با رکورد ٩ متر و ٤٤ سانتی متر شد،همچنین عنوان کرد: آرزو می کنم روز به روز شرایط ورزشکاران ناشنوا بهتر شود.این خواسته قلبی من است که حتی در کنار ورزشکارانی که سالم هستند، بتوانیم فعالیت کرده و برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی  کنیم.

هشتمین دوره پیکارهای آسیا و اقیانوسیه ناشنوایان از شنبه هفته قبل در شهر تائویوان (٣٠ کیلومتری تایپه، مرکز تایوان) آغاز شد و تا فردا(یکشنبه )ادامه خواهد داشت.

منبع:ایفنام

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.