تاریخ: 2015-10-10 شناسه خبر: 12201

طراحی خلاقانه جواهرات پاستلی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ طراحی فوق العاده این جواهرات زیبا میتواند ایده ای برای انتخاب جواهرات شما باشد. در حالی که طراحان لباس رنگ‌های پاستلی را با سایه‌های خاکستری و شتری ترکیب کرده‌اند، طراحان جواهرات نیز ظاهری مشابه را با ترکیب سایه‌های نرم بستنی مانند و طلای سفید و زرد بوجود آورده‌اند.
گوشواره
الماس‌های قرار گرفته بر طلای سرخ در ترکیب با سنگ کلسدونی یا یمانی توسط طراح جواهر نیویورکی میرا تی «Meira T»  از نمونه‌های زیبای این سبک است و طراح آمریکایی پاملا هویزنگا «Pamela Huizenga» تضاد زیبایی با استفاده از گرمای طلای زرد و سرمای رنگ‌های پاستلی در دستبندهای خود ایجاد کرده است. رابینسون پلهام «Robinson Pelham» در انگشترهای مجلسی خود فضایی یکسان را با سنگ یمانی آبی و سبز کم رنگ ایجاد کرده است.
انگشتر
 ترزاهارپر برونو طراح خلاق برند جوردن الکساندر همیشه با جواهرات خود بیننده را متحیر و شگفت زده می‌کند. زیبایی ماورایی جواهرات او خاص خودش است و همیشه سعی می‌کند زنانگی را به معنای واقعی از طریق استفاده هوشمندانه از سنگ‌ها و ترکیبات رنگی منتقل کند. او در دستبند اخیر خود زنانگی را از طریق ترکیب مروارید تاهیتی و آکوامارین آبی مات و خام در احاطه الماس ها بر روی طلای زرد ایجاد کرده است. تفسیر دیگری از گرایش جواهرات پاستلی برای امسال محصول برند برزیلی برومانی «Brumani» است.
انگشتر
 مجموعه بائوباب این برند با الهام از درخت کم نظیر آفریقایی معروف به «درخت زندگی» که در برزیل نیز گونه‌های از آن یافت می‌شود طراحی و خلق شده است. گوشواره‌های آویز این مجموعه با تورمالین صورتی درشت و شاخه‌ای ظریف از الماس، کوارتز سرخ و تورمالین بسیار شاعرانه و خلاقانه است. انگشتر یمانی برند کارتیه از مجموعه « Paris Nouvelle Vague» با یک سنگ مرکزی شفاف با یک سوی کاملا پوشیده با مروارید نیز بسیار قابل توجه است.
دستبند
خطوط مواج و متمایز فرناندو خورخه در مجموعه «Stream» بازسازی زیبای انرژی وافر کارناوال‌های بزرگ برزیلی است. انگشتر کلسدونی صورتی  بر طلای سرخ از مجموعه پاییز و زمستان 2015 سویه آرام‌تر طیف رنگی این مجموعه را نشان می‌دهد. انگشتر انگشت کوچک در پنج سال گذشته به امضای خانه جواهر دیوید یورمن تبدیل شده است، اِوَن یورمن طراح ارشد این برند با استفاده از رنگ‌های پاستلی و آبنبات مانند نه تنها زیباست بلکه بوی خوبی نیز دارد.
انگشتر
در این انگشترها با استفاده از طراحی خلاقانه، رِزین با رایحه‌هایی چون بوی آدامس، نعناع، پشمک و کشمش مخلوط شده است. جواهرات رایحه‌دار از محبوب‌ترین گرایش‌های این فصل دنیای جواهرات است و طراحی خلاقانه و ابتکاری آنها برای استقبال از جواهرات پاستلی در فصل پاییز واقعا جذاب و زیبا است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.