تاریخ: 2015-10-11 شناسه خبر: 12274

پایان مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان قم

مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان کشور امروز در سالن تکواندوی شهیدان برجعلی‌زاده قم به انجام رسید و تکواندوکاران قمی عناوین بر‌تر این مسابقات را از آن خود کردند.

در این رقابت‌ها که در قسمت کیوروگی برگزار شد تکواندوکاران در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برابر هم قرار گرفتند که تیم تکواندوی بانوان قم با کسب بیشترین امتیاز به مقام نخست رسید.

علاوه بر بانوان تکواندوکار قمی، تیم‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، مرکزی، قزوین و البرز در این مسابقات شرکت کردند و در مجموع 170 بانوی تکواندوکار در قم روی شیهاپ چانگ رفتند.

در پایان این مسابقات مهسا روستایی تکواندوکار شایسته قم به عنوان فنی‌ترین تکواندوکار معرفی شد و عنوان داور بر‌تر این مسابقات نیز به کبری سخایی وطن، پومسه کار باسابقه و نامدار قم در لیگ بر‌تر پومسه بانوان کشور اختصاص یافت.

نکته قابل توجه این مسابقات رقابت جذاب تکواندوکاران رده‌های سنی پایه و نیز درخشش چشمگیر تکواندوکاران قمی در مصاف با استان‌های مرکزی کشور بود.

این در حالی است که مسابقات لیگ بر‌تر و دسته یک پومسه بانوان کشور نیز آغاز شد و چند بانوی پومسه کار قمی شامل سخایی وطن و طاهره صفدری و نیز مهسا روستایی در رده سنی 18 تا 31 سال در بخش انفرادی در این رقابت‌ها حاضر هستند.

زینب میرزایی، فاطمه معین‌زاده و زهرا یوسفی در رده سنی 18 تا 31 سال در بخش تیمی برای تیم پومسه تیمی قم روی شیهاپ چانگ می‌روند.

منبع:تسنیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.