تاریخ: 2015-10-12 شناسه خبر: 12355

خدمتی: برای کسب مدال ریو می جنگم

نجمه خدمتی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نجمه خدمتی که چند ماه قبل با کسب مدال برنز جام جهانی تیراندازی آذربایجان در رشته تفنگ بادی مسافر المپیک ۲۰۱۶ ریو شد، درخصوص آمادگی این روزهای خود به خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش، گفت: در حال حاضر مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم که در این رقابت‌ها با حریفان المپیکی خود روبه رو خواهم شد.

وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی آسیا از ۸ آبان ماه در کشور کویت آغاز می‌شود و باتوجه به این‌که تیراندازان برتر دنیا در تفنگ بادی آسیایی به خصوص اهل چین هستند این رقابت‌ها می‌تواند برایم تدارکاتی باشد.

این دختر ورزشکار کشورمان تصریح کرد: هنوز هم فرصت کسب سهمیه المپیک در مسابقات قهرمانی آسیا وجود دارد، بنابراین این رقابت‌ها از اهمیت و کیفیت بالایی برخوردار است و به طورحتم همه ورزشکاران با آمادگی کامل حضور خواهند یافت، درست است که من سهمیه المپیک را به دست آورده‌ام ولی سعی کردم خود را برای قهرمانی آسیا آماده تا بازهم بتوانم مدال کسب کنم و پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم.

خدمتی در خصوص اردوهای تدارکاتی تیم ملی اظهار کرد: امشب عازم آلمان هستیم تا پیش از مسابقات قهرمانی آسیا اردویی در آن‌جا داشته باشیم.

مدال‌آور تیم ملی تیراندازی افزود: به طورحتم تا شروع المپیک بازهم اردوهایی خواهیم داشت ولی هنوز برنامه مشخص نشده چون همچنان امید به کسب سهمیه برای تیراندازان ملی‌پوش وجود دارد، تمرینات را همه با هم انجام می‌دهیم و این‌طور نیست که من و الهه احمدی به دلیل این‌که کسب سهمیه کرده‌ایم تمرینات جداگانه‌ای داشته باشیم.

وی با اشاره به این‌که تیم ایران درحال حاضر زیر نظر لازلو، اینانلو و رضایی کار می‌کند، بیان کرد: مربیان خوبی داریم و تمرینات به خوبی پیش می‌رود ولی امیدوارم شرایط تغذیه در اردوها بهتر شود و شرایط بهتری را برای تیم ملی تیراندازی مثل خیلی دیگر از رشته‌ها درنظر گیرند.

خدمتی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است، من هم برای این هدف خواهم جنگید و سعی می‌کنم مدال خوشرنگی را بر گردن بیاویزم.

منبع:شفقنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.