تاریخ: 2015-10-13 شناسه خبر: 12426

مصاف قهرمان فصل گذشته با تیم تازه وارد لیگ برتر

فوتسالبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ کمیته داوران فدراسیون فوتبال برنامه مسابقات هفته نخست لیگ برتر فوتسال زنان را اعلام کرد. هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان از روز جمعه 24 مهر ماه با حضور 10 تیم به میزبانی اهواز، بال، تهران و تبریز آغاز می شود.

بر این اسای برنامه مسابقات و اسامی داوران به شرح زیر اعلام شده است:

در نخستین بازی هفته ساعت از ساعت 11 دو تیم ملی حفاری ایران با شهرداری البرز زنجان در سالن پیامبر اعظم اهواز به مصاف یکدیگر می روند.

این بازی با نظارت گلاره ناظمی، زهرا اطمینان، نسیمه علاف پور،پروانه ابراهیمی برگزار می شود و طاهره کشتی رانی ناظر داوری بازی است.

همچنین در ادامه بازی ها نیز دو تیم ابرسنگ سارینا بابل و بازرگانی امیر نوشهر در سالن دانشگاه آزاد شهر بابل مسابقه می دهند. داوران این مسابقه فاطمه کمندی، سحر احمدی، راضیه باقری نیلوفر میر کریمی هستند و فاطمه بوداغی ناظر داوری مسابقات را بر عهده دارد.

تیم شهرداری تبریز نیز به مصاف آراد کرمان می رود. این مسابقه در سالن امید تبریز با داوری شهرزاد ملکی، سمیه طاهری، زهرا قمی و اعظم شکاری برگزار خواهد شد.

همچنین تیم دانشگاه آزاد تهران نیز با پالایش نفت آبادان بازی دارند. این مسابقه در سالن افشین کاوه تهران برگزار می شود.

مهدیه رشیدی رنجبر، لیلا آقاجانلو، لیلا ویسی و معصومه جافری داوران این بازی هستند و نظارت داوری بر عهده غزال سرشار است.

در ادامه این رقابت ها نیز تیم کیان تهران در سالن شهربانو تهران به مصاف احرار رشت می رود.

داوران این مسابقه نیز وحیده رنجبری، آیدین عامری، مائده علی نفی و الهام مبارکی هستند که آرزو فدایی نیز ناظر این بازی خواهد بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.