تاریخ: 2015-10-14 شناسه خبر: 12444

طرح های زیبا و جدید برند ورزشی آدیداس

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ امروزه نام و علامت آدیداس برای هیچ کس نا آشنا نیست نام و علامتی که هرکسی را ناخداگاه بیاد ورزش می اندازد. مک کارتنی نام آشنایی برای طرفداران موسیقی، مد و حتی ورزش است. چرا ورزش؟ در این پست به طرح های ورزشی استلا مک کارتنی  هم می پردازیم. با ما همراه باشید.

 همان طور که در گزارش قبلی خواندید، استلا مک کارتنی، دختر پل مک کارتنی، موزیسین و از اعضای گروه مشهور بیتلز، این روزها به نامی مشهور و موفق در دنیای مد تبدیل شده است. این دیزاینر بریتانیایی با نگاه و سلیقه ای نو، توانست لباس هایی متفاوت و مدرنی برای زن امروزی طراحی کند و به همین دلیل برند ورزشی مشهور آدیداس از چند سال پیش خط تولید ویژه ای از لباس، کفش و کیف ورزشی زنانه اش را در اختیار استلا مک کارتنی قرار داد. استلا با ورودش به حوزه لباس های ورزشی هم نشان داد که موفقیتش بی دلیل نبوده است و به سرعت توانست برند آدیداس را دوباره به اوج برگرداند.

استلا رنگ های ملیح آبی، سبز، صورتی، خاکستری و نارنجی کمرنگ را به حوزه لباس های ورزشی و تمرینی وارد کرد و جزو اولین طراحانی بود که طرح های گل دار و دخترانه را با لباس های ورزشی ترکیب کرد و این طوری محبوب بسیاری از خانم های ورزشکار و دختران جوان شد:

تی شرت

شلوار

گرمکن

کتانی

کوله پشتی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.