تاریخ: 2015-10-14 شناسه خبر: 12464

قهرمان مسابقات شمشيربازي خوزستان مشخص شد

مسابقات شمشيربازي

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رییس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: این مسابقات در سه اسلحه فلوره، اپه و سابر آقایان و 2 اسلحه فلوره و اپه بانوان به میزبانی آبادان برگزار شد.

پیمان ادیبی افزود: دراین مسابقات که با 47 بازی انجام شد، تیم شمشیربازی آبادان برای دومین سال متوالی در بخش آقایان و بانوان به مقام قهرمانی استان، دست پیدا کرد.

او اضافه کرد: در اسلحه فلوره آقایان، اکبر دانش‌آموز و محمد ‌طاها خلفی هر دو از آبادان به ترتیب اول و دوم شدند و مقام سوم نیز به طور مشترک به محمود صفی‌آبادی از آبادان و امین قاسمی از خرمشهر رسید. در اسلحه اپه آقایان، جواد رسولی و محمد بچاری هر دو از آبادان اول و دوم شدند و محمود صفی‌آبادی و اکبر دانش‌آموز هر دو از آبادان به طور مشترک مقام سوم این رشته را از آن خود کردند.

به گفته وی؛ در اسلحه سابر آقایان، مقام اول و دوم به ترتیب به امین قاسمی و علیرضا صالح هر دو از خرمشهر رسید و محمد طاها خلفی از آبادان و علیرضا بستوانچی از خرمشهر به طور مشترک سوم شدند.

ادیبی اضافه کرد: در اسلحه فلوره بانوان به ترتیب مقام‌ اول تا سوم به سارا گوبانی، راضیه حیدری و زهرا حیدری هر سه از آبادان رسید و در اسلحه اپه بانوان، نادره حسین‌پور، فاطمه شهریسوند و مرجان بنی‌طرفیان هر سه از آبادان به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به دست آوردند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.