تاریخ: 2015-10-14 شناسه خبر: 12508

قیمت جدایی شهباززاده از استقلال

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ خبرورزشی نوشت:  البته او فقط مي‌تواند در آن سوي مرزهاي ايران به فوتبالش ادامه دهد چراكه نه او خودش مي‌خواهد در ايران بازيكن تيمي جز استقلال باشد و نه باشگاه استقلال اجازه مي‌دهد ستاره‌اش به رقبا بپيوندد.
 
 
سجاد شهباززاده در قراردادش بندي را گنجانده است كه بر اساس آن مي‌تواند از استقلال جدا شود، البته اين بند با دو اتفاق عملي مي‌شود؛ اول اينكه پيشنهاد شهباززاده فقط خارجي ‌باشد و دوم اينكه او مبلغ ۷۰۰ ميليون تومان به باشگاه استقلال بدهد. در ابتداي فصل يك تيم دسته دومي آلماني مهاجم گلزن آبي‌پوشان را مي‌خواست اما رقم پايين مالي ژرمن‌ها باعث شد او پاسخ منفي بدهد.
 
 
اگر سجاد شهباززاده را اصلي‌ترين عنصر خط حمله استقلال بناميم بيراه نگفته‌ايم، او در اين فصل هر وقت به ميدان رفته نقش اول را در پيروزي تيمش ايفا كرده و گل‌هاي حساسي را به ثمر رسانده است و شماره ۱۰ استقلال به تمامي بازيكنان خط حمله اين تيم ترجيح داده شده و مظلومي از وي به عنوان ماشين گلزني استقلال نام مي‌برد. سرمربي آبي‌ها تحت هيچ شرايطي اجازه جدايي را به شهباززاده نمي‌دهد و اين موضوع را به اطلاع خودش و مسئولان اين تيم رسانده است! مظلومي در گفت‌وگويي كوتاه به شاگردش گفته است: من تو را مي‌خواهم و بمان.
 
 
چرا سجاد شهباززاده مي‌خواهد از استقلال جدا شود؟! او از اتفاقات و بدقولي‌هايي كه درباره پول نگرفتن‌هايش افتاده شاكي است. شهباززاده علاوه بر اينكه از قرارداد فصل گذشته‌اش طلبكار است چك‌هايي كه به او براي قرارداد اين فصل داده بودند برگشت خورده و تلاش‌هاي وي براي دريافت مطالباتش نتيجه‌اي نداشته است. شهباززاده در هفته‌هاي اخير چند باري به ملاقات مسئولان استقلال رفت اما هر بار با شنيدن وعده و وعيد دست خالي بازگشت.
 
شهباززاده در روزهايي كه آسيب ديده بود و نمي‌توانست بازي كند خواهان فسخ قراردادش شد اما او را راضي به ادامه حضور كردند، ادامه حضوري كه با دادن قول‌هاي زياد به دست آمد ولي تا اين لحظه شكل عملي به خود نگرفت!
 
 
از اردوگاه آبي‌پوشان خبر مي‌رسد شهباززاده از دو تيم قطري و يك تيم اروپايي پيشنهاد دارد. يكي از اين پيشنهادات جدي است و آنها دوست دارند مهاجم استقلال را به عضويت خودشان درآورند. اگرچه تاكنون از نام تيم‌هاي مورد نظر رونمايي نشده ومسكوت باقي مانده اما پيشنهادات اوليه از طريق مديربرنامه‌هاي شهباززاده به دست او رسيده است!
 
 
واكنش مسئولان استقلال در قبال جدايي شهباززاده چيست؟! آيا آنها با درخواست او موافقت مي‌كنند؟ به طور حتم نه كادر فني استقلال و نه مديران اين تيم حاضر نيستند از بازيكن گلزن‌شان دست بكشند. سرمربي استقلال كه رسماً با اين جدايي مخالفت كرده است، نظري‌جويباري نيز در پاسخ به پرسش خبرورزشي پيرامون رفتن او گفت: ابتدا بايد ببينم نظر آقاي مظلومي چيست چرا كه نه فقط او بلكه همه بازيكنان زير نظر مستقيم وي هستند و فقط بايد مظلومي تصميم نهايي را اتخاذ كند. جويباري درباره بند قرارداد شهباززاده نيز اين جمله را بر زبان آورد: درست است، در قرارداد او بندي آمده كه با داشتن پيشنهاد خارجي و دادن مبلغي مي‌تواند برود اما همان‌طور كه اعلام كردم آقاي پرويز مظلومي نظرش را بايد بدهد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.