تاریخ: 2016-01-13 شناسه خبر: 14713

بازیکنان داخلی را به بازیکنان خارجی ترجیح می دهم؛

عباسی: شاید این عرق ملی وطنی من باشد

کاش هزینه ای که صرف جذب بازیکنان خارجی می شود در جهت بهبود کیفیت عملکرد بانوان بسکتبالیست هزینه شود، شاید ترجیح بازیکنان داخلی عرق ملی وطنی من باشد.

۳۰fb345a597fbcf70115b3649a7da081به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادمه رقابت های لیگ برتر بسکتبال بانوان، دور نیمه نهایی این مسابقات از هفتم و هشتم بهمن ماه آغاز خواهد شد.
پوران عباسی، سرمربی تیم کوشا سپهر سبلان در گفت و گو با خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: به این دلیل که قرار است با تیم هایی رقابت داشته باشیم که تا به اینجا مسابقه ای با آن ها نداشتیم، برنامه تاکنیکی خاصی را در نظر گرفتیم.
وی در خصوص حریفان در دور نیمه نهایی اشاره کرد: به نظر من رقیب اصلی ما در این مسابقات تیم گاز تهران است. البته بندر عباس هم تیم خوبی است که دلیلش حضور دو بازیکن خارجی خیلی خوب در ترکیب این تیم است. نباید زحمات بچه های داخلی این تیم را نادیده گرفت اما از دید من بدون بازیکن خارجی بندرعباس حرفی برای گفتن ندارد. به نظر من تیم ذوب آهن تا اینجا خوب ظاهر نشده بود اما ممکن است برای نیمه نهایی تاکتیک ویژه ای را در نظر گرفته باشد.
سرمربی تیم کوشا سپهر سبلان در خصوص جذب بازیکن خارجی گفت: شاید این عرق ملی وطنی من باشد که بازیکنان داخلی را به بازیکنان خارجی ترجیح می دهم. ای کاش هزینه ای که صرف جذب این بازیکنان می شود صرف بازیکنان داخلی شود تا کیفیت بازی آن ها بهتر شود. در صورتی که سایر تیم ها بازیکن خارجی جذب می کنند، نوعی رقابت بین تیم ها در این خصوص ایجاد می شود.
عباسی در مورد تاثیر حضور بازیکنان خارجی در لیگ امسال افزود: بعضی از بازیکنان خارجی واقعا خوب ظاهر می شوند اما باید گفت در بیشتر موارد بانوان بسکتبالیست داخلی عملکرد بهتری از آن ها دارند. به عنوان مثال، تینا عیسائیان در ترکیب تیم خودم فوق العاده بازی می کند.
وی در پایان اظهار کرد؛ تمام تلاشمان را می کنیم تا به فینال مسابقات برسیم، امیدوارم خداوند این لیاقت را به من بدهد که تمام توانایی خود را اعمال کنم و بچه ها هم قدر تیم خودشان را بدانند. من فکر می کنم که امسال قهرمان خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *