تاریخ: 2016-01-28 شناسه خبر: 17249

مظفر در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح کرد؛

بازی های یک طرفه در لیگ برتر فوتسال بانوان تمامی ندارد

شهرزاد مظفر

متاسفانه تفاوت بارز و عمده ای در لیگ بانوان نسبت به سال های گذشته رخ نداده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور از روز جمعه نهم بهمن ماه آغاز خواهد شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی صدر نشین جدول رده بندی لیگ به مصاف پالایش نفت آبادان می رود.
شهرزاد مظفر، سرمربی دانشگاه آزاد در خصوص وضعیت تیمش به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: با همزمانی پایان نیم فصل اول مسابقات و امتحانات بازیکنان، به بچه ها ۱۰ روز استراحت دادیم. البته هیچ یک از آن ها استراحت مطلق نداشتند و به صورت انفرادی تمریناتشان را ادامه دادند.

وی ادامه داد: از روز دوشنبه تمرینات تیمی را از سر گرفتیم و از آن زمان بازیکنان دانشگاه آزاد، پیاپی در حال تمرین هستند و کاملا آماده رویارویی با نفت آبادان هستیم تا بتوانیم دور برگشت را همانند دور رفت با نتایج خوب شروع کنیم چرا که تا پایان سال، چند بازی حساس و سرنوشت ساز داریم.

مظفر در مورد بازی این هفته تیمش مقابل نفت آبادان اظهار کرد: تیم نفت نسبت به سال قبل تغییرات زیادی داشته و چند مهره کلیدی خود را که ملی پوش هم بودند از دست داده اما به هر حال نفت آبادان یکی از تیم های خوب لیگ هست، مطمئنا بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.

وی افزود: نفت آبادان جزو تیم هایی است که هرگاه بخواهد می تواند خطرناک باشد و حریفش را آزار دهد، با این حال ما هم نگاه ویژه ای به بازی با این تیم داریم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا این تیم را در زمین خودش متوقف کنیم.

مظفر با اشاره به اینکه رقابت ها در لیگ فوتسال در طی این سال ها تغییرات خاصی نداشته است؛ خاطر نشان کرد: متاسفانه تفاوت بارز و عمده ای در لیگ بانوان نسبت به سال های گذشته رخ نداده و در لیگی که باید شاهد رقابت سنگین و پایاپای تیم ها در آن باشیم، کماکان شاهد آنیم که یک تیم با قدرت بالا برابر تیمی ضعیفی قرار می گیرد و با گل های زیاد حریف خود را متوقف می کند. هنوز مشکلات قدیمی روند خود را طی می کند.

وی ادامه داد : متاسفانه تاکنون که هیچ اقدامی برای بهبود این شرایط صورت نگرفته است امیدوارم مسئولان دست به دست هم دهند و برای بهبود وضعیت لیگ تلاش کنند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان در ارتباط با حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: در طول این ده سالی که در لیگ برتر هستم، تاکنون باشگاهی را با نظم و انظباط دانشگاه آزاد ندیدم .

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد بیش از ۲۰ تیم در بخش آقایان و بانوان دارد و این که تیم ها کارنامه موفقی دارند، از عوامل اصلی این موفقیت ها ابتدا مدیریت خوب محمد دادکان است که این سازماندهی بی نظیر را در دانشگاه آزاد به وجود آورده است. مسئله بعدی بحث امکانات دانشگاه است، خوشبختانه از لحاظ دسترسی به سالن تمرین و برگزاری کلاسهای تئوری که نیاز به  آن باشد مشکلی نداریم. از نظر رفت و آمد بازیکنان هم رسیدگی ها بسیار مناسب است.

شهرزاد مظفر در پایان توضیح داد: موضوع سومی که بیشتر باشگاه های کشور با آن دست و پنجه نرم می کنند و باشگاه ما مشکل چندانی با آن ندارد، مسئله مالی است. در این خصوص نیز باشگاه دانشگاه آزاد به قول های خود عمل کرده و تمامی مطالبات بازیکنان و کادر فنی را حتی زودتر از موقع مقرر پرداخت کرده است. مطمئنا این برنامه ریزی های دقیق باعث خواهد شد بازیکنان تیم با انگیزه بیشتری به کار خود ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *