تاریخ: 2016-01-30 شناسه خبر: 17385

شبنم علیخانی، در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح کرد؛

تجربه بانوان والیبالیست گاز، عامل پیروزی مقابل نماینده فارس بود

بازی با برق شیراز از کیفیت خوبی برخوردار نبود و دو تیم در شرایط خوبی قرار نداشتند، تنها عاملی که باعث برد تیم گاز تهران شد تجربه بازیکنانمان بود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه های کشور روز گذشته با بازی تیم های برق شیراز و گاز در خانه والیبال تهران پیگیری شد، که در پایان گازی ها توانستند با نتیجه ۳ بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی برسند.

شبنم علیخانی، پاسور تیم صدر نشین گاز تهران در خصوص این بازی به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: بازی با برق کیفیت خوبی نداشت چرا که هر دو تیم بعد از ۱۲ روز تعطیلی و دوری از شرایط مسابقه در این بازی حاضر شدند.

وی افزود: ست نخست بازی را خیلی خوب شروع کردیم و اختلاف امتیاز بالایی هم با تیم حریف داشتیم. اما در ست های بعدی نتوانستیم آن طور که باید ظاهر شویم به طوری که اگرگیم سوم را هم مانند ست قبلی بازی می کردیم به احتمال زیاد این گیم را واگذار می کردیم. در کل نتوانستم همان گاز همیشگی باشیم و با تجربه بازیکنان تیم بود که موفق شدیم در این دیدار پیروز شویم.

ملی پوش کشورمان تاکید کرد: به غیر از عملکرد تیمی از نظر فردی نیز بازیکنان تیم روز خوبی را پشت سر نگذاشتند. خود من هم به علت مشکل جسمانی که از چند روز گذشته برای من اتفاق افتاده بود، در ست سوم مجبور به ترک زمین بازی شدم.

علیخانی اظهار کرد: نماینده شیراز نیز در این دیدار ضعیف تر از دور رفت ظاهر شد با این وجود شیرازی ها مانند همیشه در توپ گیری و زدن سرویس عملکرد خوبی داشتند به طوری که در ست سوم تیم ما را دچار مشکل کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که قضاوت داوران در این دیدار چگونه بود، گفت: نظری درباره داوری ندارم. مسلما نباید قضاوت دشواری برای داوران بوده باشد، چرا که بازی با برق تا حدودی یک طرفه بود و در اکثر لحظات، تیم ما سوار بر بازی بود.

وی با بیان اینکه مدت زمان تعطیلات نیم فصل زیاد است، گفت:  ما تیم اول لیگ هستیم و نمی خواهم چنین مسائلی را بهانه خوب بازی نکردنمان کنم اما این موضوع که تیم ها تا شروع نیم فصل دوم مدت زیادی استراحت داشتند و همین امر از کیفیت بازی ها تا حدودی کاسته است، دور از واقعیت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *