تاریخ: 2016-02-04 شناسه خبر: 17967

در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح شد؛

به قهرمانی در مسابقات کبدی دختران آسیا می‌اندیشیم

هدف اصلی ما از تشکیل اردو برای تیم دختران حضور هر چه بهتر در مسابقات قهرمانی آسیا و استعداد یابی برای مسابقات جهانی در جاکارتای اندونزی است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ دومین اردوی آمادگی تیم ملی کبدی دختران جوان ایران از هشتم بهمن ماه در خانه کبدی استان گلستان در حال برگزاری است. ملی پوشان جوان کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که فروردین ماه سال ۹۵ در ایران برگزار خواهد شد، آماده می شوند.

اعظم مقصود لو، سرمربی تیم ملی کبدی بانوان در خصوص وضعیت ملی پوشان حاضر در این اردو به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: دختران کبدی کار طبق برنامه ریزی های انجام شده از زمان شروع اردو به طور منظم در حال تمرین هستند و در حال حاضر نیز در شرایط خوبی به سر می برند.

وی ادامه داد: ۲۲ بازیکن دعوت شده به این اردو، منتخبین مسابقات قهرمانی کشور و لیگ برتر هستند که طبق نظر کادر فنی به تیم ملی دعوت می شوند. چهار ورزشکار نیز از تیم ملی بزرگسالان برای کمک به تیم جوانان در این اردو حضور خواهند داشت، تا بتوانیم با قدرت بیشتری در رقابت های قهرمانی آسیا که اواسط فروردین ماه سال آینده برگزار می شود ظاهر شویم.

مقصود لو خاطر نشان کرد: اولین اردوی آمادگی تیم ملی کبدی دختران اواسط شهریور ماه در شهر مشهد مقدس بطور مشترک با تیم بانوان پاکستان برگزار شد، که از لحاظ فنی سطح بالایی داشت و تاثیر بسزایی در قوای تاکتیکی و جسمانی بازیکنان ما گذاشت.

سرمربی تیم ملی کبدی دختران نوجوان اظهار کرد: هدف اصلی ما از تشکیل این اردو ها حضور هرچه بهتر در مسابقات قهرمانی آسیا و استعداد یابی برای مسابقات جهانی در جاکارتای اندونزی است.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر به کسب نتیجه در این مسابقات امیدوار هستید، اظهار کرد: تیم ایران در دوره های قبلی مسابقات آسیایی موفق به کسب دو عنوان قهرمانی شده است. امسال نیز با توجه به تغییرات زیادی که در ترکیب تیم ایجاد شده، به دنبال کسب نتایج مطلوب در این رقابت ها هستیم.

مقصود لو با ابراز رضایت از میزبانی استان گلستان، اظهار کرد: مسئولان ورزش گرگان تلاش زیادی در هر چه بهتر برگزار شدن این اردو انجام دادند. ملی پوشان تمرینات فیزیکی و تاکتیکی خود را در سالن چند منظوره این شهر برگزار کردند، میزبان از نظر امکاناتی چون استخر، سالن بدنسازی و خوابگاه نیز مشکلی نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *