تاریخ: 2016-02-06 شناسه خبر: 18012

نتایج هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان

هفته دوم دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان، در غیاب گاز تهران، با پیروزی برق فارس و ذوب آهن اصفهان تا به اینجا، در حال پیگیری است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ روز اول از هفته دوم دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان در غیاب تیم صدرنشین، گاز تهران، با رویارویی تیم دانشگاه آزاد و شهرداری تبریز در شرایطی پیگیری شد که تبریزی ها با وجود میزبانی این دیدار، با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب میهمان خود شدند. شاگردان مریم هاشمی، در سه ست متوالی با اختلاف فاحش ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۶ موفق شدند، تیم شهرداری تبریز را در مقابل دیدگان ۱۵۰ تماشاگر تبریزی در مدت زمان یک ساعت ۱۰ دقیقه در هم بکوبند.

این برد برای دانشگاه آزاد در هفته ای که تیم گاز تهران ( ۲۰ امتیازی ) با قرعه استراحت روبه رو شده بود نتیجه ای شد تا با حفظ جایگاه دومی ۲۰ امتیازی شود.

تیم شهرداری تبریز با هشت شکست متوالی و بدون امتیاز همچنان در رده آخر جدول این رقابت ها است.

دیگر دیداری که روز پنجشنبه پیگیری شد، تقابل دو تیم شهرداری ارومیه و برق فارس بود. این دیدار در سالن شهید کاملی ارومیه برگزار شد. شاگردان زهرا اکبرزاده، موفق شدند میزبان را با نتیجه ۳ بر یک مغلوب خود کنند. تیم برق جدید فارس با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۴ ، ۲۵ بر ۱۴ از سد تیم شهرداری ارومیه گذشت. البته، شیرازی ها ست دوم ۲۵ بر ۲۰ نتیجه را واگذار کردند. اما در گیم های اول، سوم و چهارم به خوبی جبران کردند و به پنجمین برد خود در لیگ برتر والیبال بانوان رسیدند.

شهرداری ارومیه با پذیرش این شکست همچنان با دو برد و ۶ امتیاز در جایگاه سابق خود که رده پنجم جدول بود باقی ماند.

اما تیم برق فارس در این دیدار با کسب ۱۵ امتیاز موفق به صعود به رده سوم جدول شد و جایگاه ذوب آهن را از آن خود کرد.

گفتنی است؛ تیم ذوب اهن اصفهان دیری نپایید، که در دیدار روز جمعه ۱۶ بهمن ماه، مقابل شهرداری ارومیه جایگاه سومی خود را از برق فارس پس گرفت. ذوب آهن اصفهان در دیداری نسبتا ساده تیم میزبان ( شهرداری ارومیه ) را در سه ست متوالی با نتیجه ۲۵ بر ۱۰، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۷ شکست داد.

گفتنی است؛ امروز ۱۷ بهمن ماه ساعت ۱۵ آخرین دیدار این هفته از دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان، تیم های شهرداری تبریز و سایپای تهران در تبریز مقابل هم بازی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *