تاریخ: 2016-02-08 شناسه خبر: 18141

ترکیب اصلی تیم پومسه بانوان هفته نخست اسفند اعلام خواهد شد

پومسه بانوان

ترکیب تیم ملی پومسه بانوان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی پومسه بانوان آسیا 2016، در هفته نخست اسفند ماه مشخص خواهد شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ترکیب تیم ملی پومسه بانوان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی پومسه بانوان آسیا ۲۰۱۶، در هفته نخست اسفند ماه مشخص خواهد شد.

طبق اعلام فاطمه اسد پور، سرمربی تیم پومسه بانوان کشورمان مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی شنبه ۲۴ بهمن ماه به میزبانی تهران در خانه تکواندو برگزار می شود و طی آن نفراتی از جمع اردو نشینان حذف خواهند شد.

پس از آن مرحله نهایی رقابت های انتخابی، در هفته نخست اسفند ماه برگزار می شود که در پایان ترکیب اصلی تیم ملی پومسه بانوان مشخص خواهد شد.

رقابت های انتخابی تیم ملی پومسه بانوان به منظور شناخت برترین  پومسه روها برای حضور در چهارمین دوره از مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ برگزار می شود.

گفتنی است؛ دختران پومسه رو هم اکنون با ترکیب نرگس میناخانی، فاطمه حسام، نگین گیل سمایی، بهاره قادریان، فاطمه قاسمی، مهسا صادقی، مائده ناصری، آتوسا فرهمند، سونا رزاقی، فریبا نظم ده، مرضیه بیات، سیده معصومه حسینی، سارا نوروزی و مهدیه عقبایی در اردوی آمادگی به سر می برند. این ادرو در دو بخش ابداعی، انفرادی  و در رده های سنی ۱۸ تا ۳۰ سال و ۳۱ تا ۴۰ سال در مرکز جهانی تکواندو دنبال می شود.

لازم به ذکر است؛ چهارمین مرحله از رقابت های پومسه قهرمانی آسیا، سوم اردیبهشت ماه به میزبانی فیلیپین و در شهر مانیلا برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *