تاریخ: 2015-07-02 شناسه خبر: 1905

کفاشیان: به‌دنبال حامی تازه برای تیم ملی هستیم

 

تیم ملی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ وی گفت: آنها تصریح کرده‌اند که دیگر نمی‌خواهند اسپانسر تیم ملی باشند و ما هم نمی‌توانیم این قضیه را به آنها تحمیل کنیم. ما اینک در حال مطالعه پیشنهاداتی هستیم که از جانب اسپانسرهای دیگر رسیده است.
وی درباره مرخصی تازه کارلوس کی‌روش گفت: با سرمربی تیم ملی‌هماهنگ هستیم و او یک سری گرفتاری‌ها داشت که برای رتق و فتق آنها رفته است و مسأله‌ای نیست و به موقع بر می‌گردد. در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی هم باید بگویم که فقط مسابقه 21 مهرماه با ژاپن قطعی شده و بازی با عراق هنوز حتمی نیست.
وی در مورد مشکلی که برای محمد خاکپور پیش آمده است، اظهار داشت: هنوز بحث برکناری احتمالی خاکپور از سرمربیگری تیم ملی امید مطرح نیست و برعکس ما پیشنهاد کرده‌ایم که خاکپور به‌طور فشرده کلاس‌های مورد نظر AFC را پشت سر بگذارد و از این نهاد قاره‌ای هم خواسته‌ایم در حل این مشکل و صدور مجوز نشستن این مربی روی نیمکت تیم ملی امید به ما کمک کند. باید با حبیب کاشانی (مدیر تیم ملی امید) هم صحبت کنیم تا ببینیم فعلاً چه کسی باید موقتاً به‌جای خاکپور روی نیمکت بنشیند و آیا این کار اصولاً لازم است یا خیر. کفاشیان در مورد پرونده فساد در فوتبال و اینکه آیا مجلس او را برای ارائه توضیحاتی فرا خوانده است یا خیر، نیز گفت: از این موضوع بی‌اطلاعم و از ما اخیراً فقط توضیحاتی  در مورد دیدار جنجالی چندی پیش تراکتورسازی با نفت خواسته بودند./روزنامه ایران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.