تاریخ: 2016-03-05 شناسه خبر: 19928

تداوم پیروزی‌های تیم پینگ پنگ زنان ایران در مسابقات جهانی

پینگ پنگ زنان

در ادامه رقابت های تنیس روی میز قهرمانی جهان، تیم کشورمان روز جمعه 14 اسفند ماه در آغاز مرحله دوم در مصاف با تیم های استونی و ونزوئلا به برتری رسید.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های تنیس روی میز قهرمانی جهان، تیم کشورمان روز جمعه ۱۴ اسفند ماه در آغاز مرحله دوم به مصاف تیم های استونی و ونزوئلا رفت.

در نخستین دیدار دیروز تیم کشورمان که در مرحله گروهی در صدر گروه K دسته سوم قرار گرفته بود به مصاف استونی رفت. در این دیدار تیم کشورمان توانست با نتیجه سه بر یک حریفش را مغلوب کند.

در این دیدار ابتدا ندا شهسواری ۳ بر ۲ مغلوب حریف خود شد. در ادامه محجوبه عمرانی و مریم صامت موفق شدند رقبای خود را مغلوب کنند. ندا شهسواری در آخرین بازی خود نیز توانست حریف خود را شکست دهد.

تیم تنیس روی میز کشورمان در دیدار بعدی خود عصر روز جمعه برابر تیم ونزوئلا قرار گرفت. در این دیدار شاگرادان سیما لیموچی موفق شدند با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را شکست دهند.

در ابتدا محجوبه عمرانی به حریفش ۳ بر ۲ (۸ بر ۱۱، ۵ بر ۱۱، ۱۱ بر ۶، ۱۱ بر ۳، ۴ بر ۱۱) باخت، سپس ندا شهسواری ۳ بر یک (۱۱ بر ۳، ۷ بر ۱۱، ۱۱ بر ۷، ۱۱ بر ۹) از سد دیگر نماینده ونزوئلا گذشت، در سومی دیدار بازیکنان دو تیم مریم صامت ۳ بر صفر (۱۱ بر ۲، ۱۱ بر ۲، ۱۱ بر ۸) پیروز شد و در چهارمین مسابقه ندا شهسواری با نتیجه ۳ بر یک  (۷ بر ۱۱، ۷ بر ۱۱، ۱۳ بر ۱۱، ۱۱ بر ۷، ۱۱ بر ۹) برابر حریفش به برتری رسید.

گفتنی است، تیم کشورمان امروز ۱۵ اسفند برای کسب رده ۴۹ جهان باید به مصاف یکی از دو تیم ازبکستان یا قزاقستان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *