تاریخ: 2016-03-06 شناسه خبر: 20032

در پی عملکرد فوق العاده تیم گاز تهران؛

دعوت روسیه از تیم قهرمان لیگ برتر والیبال بانوان

با توجه به عملکرد خوب تیم والیبال گاز تهران، از این تیم در سال 95 برای شرکت در تورنمنت روسیه دعوت به عمل آمده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ دختران تیم گاز تهران این فصل از لیگ برتر را با عملکرد بسیار خوب و بدون قبول هیچ باختی به پایان رساندند. روز جمعه ۱۴ اسفند ماه مراسم اختتامیه لیگ برتر والیبال بانوان و جشن قهرمانی دختران والیبالیست گاز تهران برگزار شد.
سیما صدیقی، سرمربی تیم والیبال گاز تهران بعد از قهرمانی تیمش در لیگ برتر به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: بازی فوق العاده دختران در این فصل از لیگ برتر برایشان پیامد های مثبتی را در حال و هم در آینده دارد. تصمیم بچه ها اینطور بود که این فصل را بدون باخت ببرند و همینطور هم شد آن ها حتی در دیدار نهایی مقابل دانشگاه آزاد که نتیجه بازی تاثیری در قهرمانی و جدول رده بندی نداشت باز هم فوق العاده ظاهر شدند و سه ست متوالی را هم پیروز میدان شدند.
صدیقی ادامه داد؛ خوشبختانه با توجه به عملکرد خوب بچه ها، از تیم ما برای شرکت در دو بازی تدارکاتی در تورنمنت روسیه دعوت به عمل آمده است. به احتمال زیاد این اتفاق خواهد افتاد خوشبختانه فدراسیون والیبال هم پیگیر امور اعزام دختران شده است.
وی خاطر نشان کرد؛ این تورنمنت اواخر اردیبهشت سال ۹۵ در روسیه برگزار می شود. در حال حاضر برنامه ریزی می کنیم که بچه ها را با همین ترکیب به مسابقات اعزام کنیم یا نیروهای کمکی گرفته شود و امیدوارم که دختران تیمم باز هم موفق و سربلند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *