تاریخ: 2016-03-15 شناسه خبر: 20682

پایان لیگ برتر هاکی اینلاین بانوان با قهرمانی تیم سپاهان

لیگ برتر هاکی اینلاین بانوان

در ادامه رقابت های لیگ برتر هاکی اینلاین بانوان، مرحله پایانی این مسابقات با قهرمانی تیم سپاهان اصفهان به اتمام رسید.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های لیگ برتر اسکیت اینلاین هاکی بانوان ، مرحله نهایی این مسابقات از روز جمعه ۲۱ اسفندماه آغاز شد و تا شنبه ۲۲ ماه جاری پیگیری شد. در نهایت چهره ی تیم های برتر مشخص شدند.

این رقابت ها با حضور تیم های سپاهان اصفهان، انقلاب الف تهران، انقلاب ب تهران، ام دارت تهران و تبریز برگزار شد.

در این مرحله از رقابت ها روز جمعه تیم های آکادمی اسکیت انقلاب ب روز جمعه ۴ بر صفر ام دارت شهر ری را مغلوب کرد. سپاهان اصفهان دو بر یک از سد آکادمی انقلاب الف گذشت. آکادمی اسکیت انقلاب در دیگر دیدار خود برابر تبریز ۶ بر صفر پیروز شد. و سپاهان اصفهان نیز ۵ بر صفر ام دارت شهر ری را شکست داد.

در ادامه این دیدار ها سپاهان برابر آکادمی اسکیت انقلاب ب قرار گرفت این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به نفع سپاهان به پایان رسید. آکادمی اسکیت انقلاب الف نیز ۴ بر ۳ تبریز را شکست داد.

این دیدار ها روز شنبه ۲۲ اسفندماه پیگیری شد آکادمی اسکیت انقلاب الف در دیدار روز شنبه خود برابر اکادمی اسکیت انقلاب ب با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسید. تبریز با نتیجه ۳ بر صفر حریف ام دارت ری نشد.

در پایان این رقابت ها تیم های سپاهان اصفهان، انقلاب الف و انقلاب ب به ترتیب عنوان ها اول تا سوم را از آن خود کردند و دارت شهر ری و تبریز چهارم و پنجم شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *