تاریخ: 2016-03-16 شناسه خبر: 20741

فرزانه فصیحی در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح کرد؛

لیلا رجبی شیطنت و شلوغ کاری ما چهار نفر را ندارد!

لیلا رجبی خیلی خوب و خوش اخلاق است اما او شیطنت و شلوغ کاری ما چهار نفر را ندارد شاید این سرسنگینی رجبی به خاطر متاهل بودنش است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در آستانه آغاز سال نو و عید نوروز ورزشکاران در تمامی رشته ها زن و مرد مدت کمی را در استراحت به سر خواهند برد و پس از ان تمرینات خود را برای حضوری بهتر در مسابقات داخلی و خارجی آغاز خواهند کرد.

ورزشکاران دو ومیدانی نیز مانند سایر ورزشکاران مدت بسیار کمی را استراحت خواهند کرد و پس از آن تمرینات خود را برای حضوری مقتدرانه در رقابت های پیش رو آغاز می کنند. در همین خصوص با فرزانه فصیحی، دو ومیدانی کار کشورمان گفت و گویی ترتیب دادیم که متن آن را در ذیل می خوانیم.

از برنامه های خود در عید نوروز بگویید.

تمرینات را تا پنجشنبه ۲۷ اسفند و پ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍یش از آغاز سال نو پیگیری خواهیم کرد و پس از آن یک استراحت سه روزه خواهیم داشت و از دومین روز عید دوباره تمرینات آماده سازی خود را در سال جدید آغاز می کنیم.

این تمرینات فشرده برای چه مسابقاتی انجام می شود؟

اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت مسابقات آغاز فصل برگزار خواهد شد و اگر اعزام شویم رقابت های جام کازانوف قزاقستان را پیش رو داریم.

اخیرا در برنامه سه سه ستاره برای انتخاب برترین ورزشکاران زن جای بسیاری از دختران ورزشکار کشورمان خالی است. نظر شما نظر شما در این خصوص چیست؟

به جز ورزشکاران در رشته دو ومیدانی بسیاری از رشته دیگر در این خصوص اعتراض داشتند. اصلا نمی دانم مبنای انتخاب چه بوده است شاید مدال ها و مقام های جهانی که اگر هم اینطور بود باید نام لیلا رجبی به عنوان نخستین بانوی ورزشکاری که سهمیه المپیک ریو را کسب کرد در بین گزینه ها می بود.

به جز لیلا رجبی خود شما هم موفق شدید رکورد کشوری در ماده دوی ۶۰ متر جابه جا کنید.

بله همینطور است من رکورد کشوری را جابه جا کردم و حتی مدال آسیایی را در کارنامه دارم، نمی دانم معیار انتخاب چه بوده و باید علت این موضوع را از برگزار کنندگان آن پرسید.

طرفدارهای شما ناراحتی خودشان را در فضاهای مجازی ابراز کردند و و در شبکه های اجتماعی همهمه به پا شده استُ، صحبتتون با این افراد چیست؟

حق دارند ناراحت باشند و اعتراض کنند، با اینکه نمی دانم معیار وملاک انتخاب چه بوده است از آنها می خواهم به نظر سایرین احترام بگذارند.

 شما، مریم طوسی، الناز کمپانی و سپیده توکلی با اینکه در رشته های متفاوتی فعالیت می کنید اما صمیمیت خاصی بین شما وجود دارد، این از کجا نشأت می گیرد؟

باید بگویم گاها من و مریم طوسی، الناز کمپانی با سپیده توکلی در یک رشته فعالیت می کنیم و در برخی مواقع رقابت نیز بین مان وجود دارد. با اینکه هرکدام از ما در استان های مختلف ( سپیده توکلی و مریم طوسی در اصفهان، الناز کمپانی در شیراز و من در اصفهان ) زندگی می کنیم اما در سفرها و اردوهای مشترکی باهم داشتیم خیلی خوب باهم مچ شدیم.

کمتر عکس مشترکی از شما چهار نفر با لیلا رجبی منتشر شده است، رابطه شما با او چطور است؟

اتفاقا لیلا رجبی خیلی خوب و خوش اخلاق است اما او شیطنت و شلوغ کاری ما چهار نفر را ندارد شاید این سرسنگینی رجبی به خاطر متاهل بودنش است.

صحبتتون در پایان …

از مردم بایت حمایت هایشان در صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.