تاریخ: 2015-07-03 شناسه خبر: 2098

هیچ‌وقت دلم نمی‌آید خداحافظی کنم

روئينگ سواران

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ سولماز عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه نامش در بین دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی روئینگ بانوان نبود، گفت: مرخصی گرفته بودم و 2 ماه نبودم. به دلیل امتحاناتم با فدراسیون صحبت کردم و گفتم که نمی‌توانم در اردوها شرکت کنم. حالا باید ببینم شرایطم بعد از امتحانات چه می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا معنای حرف‌هایش خداحافظی از دنیای قهرمانی است، اظهار داشت: هیچ‌وقت دلم نمی‌آید خداحافظی کنم، اما شرایطم به گونه‌ای است که بتوانم در اردوهای تیم ملی شرکت کنم. کارهای عقب‌افتاده‌ای دارم که باید به آنها رسیدگی کنم. با شرایطی که دارم فکر نمی‌کنم برگردم.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 2014 با اشاره به اینکه 10 سال است که به طور مداوم در تمرینات ملی شرکت می‌کند، عنوان کرد: 10-11 سال کم نیست. در این مدت به طور مستمر در اردو شرکت کردم و از نظر ذهنی نیز تحت فشار بودم. در این مدت درگیر قایق، اردو و دریاچه بودم و از کار و زندگیم عقب افتادم. حتی درس خواندن من در مقطع کارشناسی 10 سال طول کشیده است.

ملی‌پوش روئینگ ایران در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه ممکن است نتوانی خودت را به مسابقات المپیک برسانی، یادآور شد: ممکن است یک یا دو مسابقه را از دست بدهم، این تبعات تغییراتی است که می‌خواهم در زندگی‌ام ایجاد کنم.

عباسی همچنین درباره خداحافظی شادی از دنیای قهرمانی، گفت: فکر می‌کنم خداحافظی او لفظی بوده و آرزو می‌کنم برگردد. با سنی که شادی دارد می‌تواند شروع دوران قهرمانی او باشد. رفتن او برای جامعه ورزش اتفاق ساده‌ای نیست. امیدوارم این رفتن مقطعی باشد و دلش برای قایقرانی تنگ شود. او ازدواج کرده و شاید اگر کارهای عقب افتاده‌اش را انجام دهد برگردد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.