تاریخ: 2016-04-05 شناسه خبر: 21264

با تایید افشار دوست؛

مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان شد

مایدا چیچیچ

محمود افشار دوست، دبیر فدراسیون والیبال از امضای قرارداد یک ساله با مایدا چیچیچ به منظور هدایت تیم ملی والیبال زنان کشورمان خبر داد.

به گزارش ورزش بانوان؛ محمود افشار دوست، دبیر فدراسیون والیبال از امضای قرارداد یک ساله با مایدا چیچیچ به منظور هدایت تیم ملی والیبال زنان کشورمان خبر داد.

دبیر کل فدراسیون والیبال گفت: پس از اینکه عملکرد مایدا را در تمرینات تیم ملی نوجوانان دیدیم و وی نمره قبولی گرفت با مایدا در تهران برای همکاری یک ساله به صورت شفاهی به توافق رسیدیم و پس از آن قرارداد یک ساله را باوی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال بانوان تنظیم و ارسال کردیم.

وی افزود: روز گذشته ۱۶ فروردین ماه مایدا قرارداد همکاری خود را امضا و ارسال کرد. بر این اساس مایدا چیچیچ به طور رسمی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان شد.

افشار دوست ادامه داد: براساس توافقات انجام شده برنامه بدنسازی بازیکنان برای این مربی اسلونیایی الاصل ارسال می شود. بازیکنان نیز تمرینات بدنسازی خود را آغاز می کنند و مایدا اوایل اردیبهشت به تیم اضافه می شود و تیم را برای شرکت در مسابقات جام کنفدراسیون والیبال زنان آسیا آماده می کند.

دبیر فدراسیون والیبال در خصوص کادر و کمک های مایدا گفت: کادر فنی تیم و دستیار های مایدا حتما ایرانی خواهند بود اما به طور قطعی به در انتخاب نفرات جمع بندی نهایی نرسیدیم. در روز های آتی در این خصوص تصمیم می گیریم.

وی در پایان اظهار کرد: فدراسیون والیبال برای بانوان در حال سرمایه گذاری بلند مدت است و راهی طولانی تا تحقق اهدافمان داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *