تاریخ: 2015-07-04 شناسه خبر: 2158

مربیان می‌گویند اسکیت در خون من است

اسكيت

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ لعیا عربی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد:  نسبت به سال‌های گذشته که اردوی تیم ملی اسکیت در تهران برگزار می‌شد، امسال در اصفهان تمام امکانات لازم از نظر برنامه غذایی خاص بر اساس نیاز ما ورزشکاران این رشته، سالن تمرین در سطح کیفیت بسیار بالا و اسکان در حد مطلوب و فوق العاده خوب فراهم شده است.

وی ادامه داد:  با توجه به اینکه برای نخستین بار کمپ تیم ملی در اصفهان تشکیل شده است، از شرایط اردویی بسیار راضی هستیم.

ملی‌پوش اصفهانی تیم ملی اسکیت بانوان با بیان اینکه ورزش اسکیت را از 11 سالگی آغاز کردم، تصریح کرد: به اعتقاد مربیانم اسکیت در خون من است و علاقه من به این رشته به حدی است که تمام زندگی من را دربرگرفته، به طوری که هیچ‌گاه این رشته را با دیگر رشته‌های ورزشی تعویض نمی‌کنم.

وی افزود: به طور حرفه‌ای سه سال است که در این رشته فعالیت می‌کنم و مقام دوم آسیا و همچنین مقام‌های اول، سوم و چهارم جهانی را برای کشورم به ارمغان آورده‌ام.

عربی تصریح کرد: برای حضور موفق درمسابقات جهانی اگر یک دوره تمرینات کامل داشته باشیم گرفتن مدال طلا و به دست آوردن مقام برتر چندان سخت نیست، با وجود اینکه تعداد رقبای ما زیاد است، با تلاش بیشتر می‌توانیم جزو چهار تیم اول باشیم.

این ملی‌پوش اسکیت با بیان اینکه هزینه‌های اعزام ما بر عهده فدراسیون است، تاکید کرد: خرید کفش اسکیت برعهده بازیکن است و نکته مهم این است که به هنگام آسیب وارد شدن به کفش‌ها، فدراسیون این مشکلات را برطرف می‌کند و در این زمینه همکاری لازم را انجام می‌دهد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.