تاریخ: 2015-07-04 شناسه خبر: 2267

اردوی تیم ملی در تسخیر دختران جودوکار همدانی

 دختران جودوکار همدانی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ جلال نصرپورفتراکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: عملکرد بانوان جودوکار استان در سال‌های اخیر باعث شده ضمن کسب عناوین متعدد در کشور مربیان تیم ملی نظر مثبتی به قهرمانان استان داشته باشند.

وی افزود: تجربه‌ای که بانوان جودوکار استان در تمرینات و حضور در مسابقات مختلف کسب کردند باعث شده تا مربیان تیم ملی بانوان در هر مرحله از اردو، تعدادی از بانوان شایسته استان را به اردوهای آماده‌سازی دعوت کنند.

رئیس هیئت جودوی همدان خاطرنشان کرد: در جدیدترین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی جودو بانوان که از چهاردهم تیرماه به مدت 10 روز به میزبانی تهران و در سالن جودوی مجموعه شهید کبکانیان برگزار می‌شود پنج بانوی جودوکار از استان دعوت شدند.

وی ادامه داد: بنابر تصمیم مربیان تیم ملی در این اردو 16 جودوکار حضور دارند که لیلا سیاهوشی، مبینا عزیزی، مریم بربط، فاطمه آقاجانی و شیوا جهانگیری از استان در این مرحله از اردو حضور دارند.
نصرپورفتراکی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی جودوی بانوان در نهاوند تصریح کرد: از ابتدای سال بحث برگزاری یک مرحله از اردوهای تیم ملی در شهرستان نهاوند مطرح شده و به احتمال فراوان این اردو بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.