تاریخ: 2016-04-20 شناسه خبر: 22852

در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح شد؛

شاید سرمربی جدید ، ولاسکو والیبال بانوان ایران باشد

فریبا سلیمانی چیچیچ مایدا

مایدا چیچیچ روزمه بسیار خوبی در والیبال بانوان دارد و حضورش تاثیر زیادی در بهتر شدن روحیه دختران و موفقیت های آینده دارد، اصلا شاید مایدا ولاسکو والیبال بانوان شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان، ۱۹ بازیکن را برای نخستین اردوی آماده سازی که از ۱۶ اردیبهشت ماه در آکادمی ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود، دعوت کرد. بانوان والیبالیست کشورمان خود را برای حضور در جام کنفدراسیون آسیا آماده می کنند. در همین خصوص خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت و گویی داشته با فریبا سلیمانی، سرپرست تیم ملی والیبال بانوان که متن آن در ذیل آمده است.

ملاک مایدا چیچیچ برای انتخاب بازیکنانی که به اردوی تیم ملی دعوت شده اند، چه بوده است؟

وی فیلم بازی های بچه ها در مسابقات را مشاهده کرده است و همچنین در دو یا سه بازی لیگ نیز در سالن مسابقات حضور داشت. اسامی دختران زیر ۲۳ سال و بزرگسال نیز در اختیار مربی خارجی قرار گرفت. روز دوشنبه ( ۳۰ فروردین ) مایدا چیچیچ اسامی این ۱۹ نفر را برای ما فرستاد. چون انتخاب دختران ۱۰۰% با چیچیچ بوده و در بحث فنی خودش حرف اول را می زند، بنابراین فقط او در این رابطه می تواند نظر بدهد.

تاثیر حضور چیچیچ در بین بچه ها چطور بوده است؟

آرزوی بچه ها همین بوده است آنها احتیاج به یک شوک و نوآوری داشتند که حضور یک سرمربی جدید تاثیر زیادی در روحیه دختران داشت. این همان کاری است، که چندین سال قبل با دعوت از ولاسکو برای والیبال مردان انجام دادند؛ یک موقعیت فوق العاده برای دختران ایجاد شده تا به مرور زمان به بهترین جایگاه برسند.

از مایدا بگویید؟

سرمربی یکی از تیم های لیگ اسلوونیا بوده است همچنین در لیگ ایتالیا و اسلوونیا نیز سابقه بازی دارد وی عضو کمیته استعدادیابی اروپا نیز هست. مایدا در کشور خودش یک تیم بزرگسالان و جوانان هم در لیگ دارد. اصلا شاید مایدا، ولاسکو والیبال بانوان شد.

با این حساب مایدا رزومه خوبی دارد و آینده خوبی در انتظار والیبال بانوان است.

بله خوشبختانه، وقتی که اخباری در خصوص نامعلوم بودن رزومه مایدا منتشر شد، از این موضوع بسیار ناراحت شدم و سریعا با انتشار این خبر برخورد کردم. وقتی شناختی در مورد او وجود ندارد پس انتشار این اخبار هم درست نیست. فدراسیون حالا که قدم بزرگی برای والیبال بانوان برداشت و هزینه و انرژی صرف آن می کند اصلا خودش را زیر سوال نخواهد برد. باید همگی دست به دست هم بدهیم تا محیطی آرام و بدون حاشیه برای مایدا و دختران والیبالیست ایجاد کنیم. البته باید بگویم رسانه ها مهم ترین نقش را در این زمینه ایفا می کنند.

یک پاسخ به “شاید سرمربی جدید ، ولاسکو والیبال بانوان ایران باشد”

  1. آوا گفت:

    به نظر من شما و تورنیوز دارید بر علیه هم کار می کنید!
    تورنیوز میگه رزومه نداره شما می گید رزومه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *