تاریخ: 2016-04-23 شناسه خبر: 22971

به من گفتند ” برگرد خانه و یک بچه به دنیا بیاور “

جس ورنیش

وقتی دلیل حذف شدنم را از شین ساتون مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری بریتانیا پرسیدم؛ در حالی که فقط 25 سال سن دارم، در جواب شنیدم

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ جس ورنیش دوچرخه سوار اهل بریتانیا می‌گوید: بعد از اینکه یک نتیجه نامطلوب از مسابقات کسب سهمیه المپیک کسب شد و به دنبال آن من را حذف کردند؛ شین ساتون، مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری بریتانیا به من گفت: ” برو و یک بچه به دنیا بیاور. ”

ماه گذشته رویاهای المپیکی جس ورنیش و هم تیمی‌اش « کتی مرچنت » به پایان رسید؛ زمانی که آنها در مسابقات کسب سهمیه المپیک در لندن با مقام پنجمی به کار خود پایان دادند. اما جس ورنیش بلافاصله بعد از برگزاری این مسابقه در یک مصاحبه گفت: تصمیمات اخذ شده توسط سرمربی باعث این شکست شد.

شاید همین مسئله باعث شد تا مسئولان دوچرخه سواری بریتانیا بیانیه ای صادر کنند مبنی بر اینکه جس ورنیش به تنهایی باعث شکست تیم ملی دوچرخه‌سواری کشورمان و عدم کسب سهمیه المپیک ریو شده است و جای او دیگر در این ورزش نیست او باید حذف شود، این تصمیم به هیچ وجه تجدید نخواهد شد.

جس ورنیش در این خصوص می‌گوید: از شین ساتون و ایان دایر، سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری بریتانیا گله‌مند هستم. در حالیکه من تنها ۲۵ سال سن دارم ساتون در مورد من گفته است: ” سنش بسیار بالا بود. ” من از آن ها خواسته ام تا نشان دهند بر چه اساسی ادعا می‌کنند که عملکردم خوب نیست.

او ادامه داد: در ملاقاتی که با شین ساتون و ایان دایر داشتم از آن ها در این مورد پرسیدم اگر می‌گویید عملکرد من ضعیف شده است، باید اطلاعاتی در این خصوص داشته باشید، اما در جواب شنیدم: ما به هیچ وجه اجازه نداریم این اطلاعات را در اختیارت قرار دهیم. تو دیگر سنت بالا رفته است لطفا برگرد به خانه و یک بچه به دنیا بیاور. این تصمیم از روی غرض ورزی و تبعیض گرفته شده است.

اما ساتون گفت: این تصمیم گیری بسیار حرفه ای بوده و هیچ قصد و غرض شخصی ای در کار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *