تاریخ: 2015-07-04 شناسه خبر: 2301

رسانه های خراسان جنوبی بیش از 300 خبر ورزشی تولید کردند

خبر ورزشی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  بهرام عزیززاده مقدم روز شنبه در دومین جلسه شورای اطلاع رسانی ورزش و جوانان خراسان جنوبی افزود: بیشتر محتوای این اخبار در حوزه های ورزش قهرمانی، ورزش همگانی، توسعه ورزش بانوان و مباحث جوانان بوده است.
وی در ادامه به سیاست های کلی اطلاع رسانی این اداره کل در زمینه ظرفیت سازی رسانه ها اشاره کرد و گفت: توانمندسازی و تخصص گرایی، فرهنگ سازی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در جامعه هدف، توسعه و ترویج ظرفیت های اخلاقی و معنوی، ارتقای تعامل و هم افزایی با اصحاب رسانه، تقویت و برجسته سازی مباحث رسانه ای، مخاطب پژوهی مبتنی بر کار علمی و ظرفیت سازی بومی با جدیت دنبال می شود.
عزیززاده مقدم افزود: در عین حال انتظار داریم رسانه ها نیز با انتقادات صریح و شفاف خود از عملکرد اداره کل و هیات های ورزشی زمینه های ساختاری تحول در حوزه ورزش و جوانان را فراهم آورند.
وی همچنین گفت: اصحاب رسانه نسبت به جریان سازی خبری برای طرح دغدغه ها و مشکلات و نیز حساس سازی مسوولان و خانواده ها و دستگاه های ذیربط توجه ویژه داشته باشند.
مهدی عجمی نژاد معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز گفت: از رسانه ها انتظار می رود با توجه به اینکه کسب مدل قهرمانی حاصل تلاش یک مجموعه است، در کنار معرفی یک قهرمان به معرفی مربی و خانواده و هر فرد حقیقی یا حقوقی که به شکلی در موفقیت وی نقش داشته اند نیز بپردازند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.