تاریخ: 2016-04-27 شناسه خبر: 23279

نتایج ریکرو زنان در مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان چین

جام جهانی تیراندازی با کمان چین

در نخستین روز از مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان، بانوان کماندار کشورمان در بخش ریکرو انفرادی و میکس به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در نخستین روز از مرحله اول مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان سال ۲۰۱۶ در شانگهای چین، بانوان کماندار کشورمان در بخش مقدماتی ریکرو به مصاف حریفان خود رفتند.

در بخش مقدماتی ریکرو زنان زهرا نعمتی، ملیکا عبدالکریمی، زهرا دهقان و مریم محمودی سرشت با ۶۴۱، ۶۲۰، ۵۶۰ و ۴۴۰ امتیاز به ترتیب در رده‌های چهل و دوم، شصت و پنجم، هشتاد و نهم و نود پنجم قرار گرفتند. در این بخش ۹۵ کماندار حضور دارند.

زهرا نعمتی، ملیکا عبدالکریمی، زهرا دهقان و مریم محمودی باید در نخستین دور از مرحله حذفی به ترتیب با حریفانی از ترکیه، استرالیا، انگلیس و مکزیک رو به رو شوند. در بخش تیمی، تیم ریکرو زنان در بین ۲۳ تیم بیست و یکم شد و از صعود به مرحله حذفی باز ماند.

لازم به ذکر است؛ در بخش کامپوند مردان نیز امید طاهری، مجید قیدی واسماعیل عبادی در بین ۷۹ کماندار به ترتیب با ۷۰۰، ۶۹۵ و ۶۹۴ امتیاز در رده‌های سی‌ و هفتم، چهل و هشتم و پنجاه ایستادند. در مرحله حذفی این مسابقات طاهری باید با کمانداری از تایلند روبه‌رو شود، قیدی به مصاف نماینده روسیه خواهد رفت و عبادی با کماندار استرالیا دیدار می‌کند. تیم کامپوند مردان نیز در بین ۱۶ تیم دهم شد و باید در مرحله حذفی این رقابت‌ها با تیم هندوستان دیدار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *