تاریخ: 2015-07-05 شناسه خبر: 2328

بازگشت علي دايي به ليگ با مشکلاتي خاص؟!

 

علی دایی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ اواخر هفته گذشته داريوش بهشتي 70 درصد سهام باشگاه ملوان را خريداري کرد تا پس از سيروس محجوب او مالک اين باشگاه قديمي ‌شود. سيروس محجوب که مالک‌70 درصد سهام باشگاه ملوان بود در پايان فصل از ادامه همکاري با اين باشگاه انصراف داد و مسئولان شهري بندر‌انزلي از بين دو متقاضي خريد، سهام ملوان را به داريوش بهشتي منتقل کردند. هم‌زمان با انجام امور مربوط به انتقال مالکيت باشگاه از محجوب به بهشتي اخبار و شايعاتي درباره انتخاب سرمربي جديد ملوان انزلي شنيده مي‌شد و محمد احمدزاده و علي دايي به عنوان جدي‌ترين گزينه‌هاي سرمربي‌گري ملوان مطرح بودند.

در حالي که احمدزاده سرمربي پيشين ملوان هرگونه مذاکره با مسئولان باشگاه را تکذيب کرد، برخي سايت‌ها از توافق مالک جديد باشگاه که يکي از هموطنان آذري‌زبان است، با علي دايي خبر دادند. به نوشته اين سايت با اصرار بهشتي، علي دايي حاضر به همکاري با ملوان انزلي شده و البته براي پذيرفتن پيشنهاد ملوان مبلغ نسبتا هنگفتي نيز دستمزد خواسته است! با وجود نشر اين خبر در چند سايت، خبرگزاري‌هاي رسمي ‌اعلام کردند علي دايي هنوز به پيشنهاد ملوان پاسخ قطعي نداده و مي‌خواهد چند روز فکر کند و دوشنبه هفته جاري تصميم‌اش را مي‌گيرد. دليل اين تعلل و فرصت خواستن علي دايي هم مشکلات شخصي و کار و تجارت او عنوان شد چرا‌که سرمربي پيشين پرسپوليس به خاطر همين مسائل نيم‌فصل حاضر نشد هدايت تيمي ‌را بر‌عهده بگيرد و حاشيه‌نشيني و دور بودن از فوتبال را به داخل گود بودن ترجيح داد. پس از برکناري علي دايي از سرمربي‌گري پرسپوليس، شايد خوشحال‌ترين فرد از اين موضوع دختر کوچک وي بود و همسرش هم از دوري او از فوتبال و بيشتر در‌کنار خانواده بودن استقبال کرده بود. دايي حتي زماني‌که چند پيشنهاد خارجي دريافت کرد به خاطر مسائل شخصي و خانوادگي‌اش قيد آن‌ها را زد و اگر باز موضوع حضور يا عدم حضورش را به انتخاب خانواده‌اش بگذارد شايد آن‌ها با بازگشت او به فوتبال مخالفت کنند اما سرمربي پيشين پرسپوليس شخصا مايل است دوباره به فوتبال برگشته و به تجربياتش اضافه کند و شايد روزي هم به تصدي کرسي در AFC يا حتي فيفا بينديشد.

هر چه هست علي دايي تصميم‌اش را براي بازگشت به فوتبال گرفته و اين تصميم پيش از پيشنهاد ملوان اتخاذ شده‌ بود چرا که سرمربي پيشين پرسپوليس گزينه سرمربي‌گري راه‌آهن و پيکان بود اما با توجه به اتفاقاتي که درباره پيکان و راه‌آهن افتاده و تکليف آن‌ها مشخص نيست، علي دايي تصميم گرفت پيشنهادهاي تيم‌هاي شهرستاني را هم مورد بررسي قرار دهد. علي دايي و مالک جديد باشگاه ملوان خيلي زود به توافق رسيدند اما هنوز قراردادي امضا نشده و همين موضوع باعث ايجاد شايعاتي شده است. گفته مي‌شود علي دايي با وجود توافق و ابراز علاقه براي همکاري با ملوان متوجه شده مالک جديد با مشکلات مالي مواجه است و شايد براي پرداخت هزينه‌هاي تيم دچار مشکل شود. از اين‌رو دايي براي رفتن به ملوان مردد شده و فرصت خواسته تا بيشتر فکر و تحقيق کند. هر چه باشد علي دايي تصميم به بازگشت گرفته و اگر ملوان نشد شايد با تيمي ‌ديگر و البته با داشتن مشکلاتي خاص به ليگ برتر برگردد./روزنامه خراسان ورزشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.