تاریخ: 2016-05-01 شناسه خبر: 23469

معلم ورزش روزت مبارک

بهترین مربیان ورزشی بانوان

روز معلم علاوه بر آموزگاران دلسوز به مربیان و معلمان ورزشی کشورمان هم تعلق دارد؛ این روز را باید به آنها که بی هیچ چشم داشتی فقط و فقط برای موفقیت دختران ورزشکار ایرانی تلاش می کنند، نیز تبریک گفت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ روز معلم تنها مختص آموزگاران بسیار خوب و زحمتکش کشورمان نیست. این روز را می توان به تمام کسانی که بی هیچ چشم داشتی وقت و انرژی خود را صرف آموزش به افراد می کنند تبریک گفت. در ورزش بانوان این مسئله بیشتر به چشم می خورد، چرا که تنها چیزی که یک بانوی مربی را راغب به ادامه فعالیتش آنهم به نوعی عاشقانه می کند، عشق به ورزش و دختران ورزشکار است. همه می‌دانیم که در این مسیر نه آنچنان امکانات رفاهی خاصی وجود دارد و نه شهرتی؛ دغدغه این مربیان ورزشی دلسوز کشورمان فقط و فقط رشد ورزش بانوان در ایران عزیز است.

در دنیای ورزش به خصوص ورزش دختران مربی حرف اول را می زند. تشویق مربی و دلگرمی او باعث می شود که یک دختر ورزشکار ایرانی با وجود محدودیت ها و ناامیدی از عدم حمایت ها، انگیزه ای دو چندان برای ادامه کار پیدا کند. آنها به ورزشکاران کشورمان ایستادگی و عشق به ورزش و قهرمانی را می آموزند. نقش مربیان ورزش را از همان ابتدای کار در باشگاه ها و مدارس باید موثر دانست. شاید موفقیت امروز یک ورزشکار نتیجه حمایت معلم ورزش او در مدرسه یا در باشگاه باشد و امروز که موفقیت او را در عرصه های مختلف ورزشی کشور می بیند حتما به وجودش افتخار خواهد کرد.

تشکر و قدردانی از بانوان مربی ورزشی کشورمان مطمئنا در یک جمله نمی گنجد. سپاس از کسانی که دغدغه شان موفقیت و سربلندی دختران این مرز و بوم در عرصه های ورزشی است. برای تمام مربیان ورزشی کشورمان آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام زمینه ها را داریم و امیدواریم همگی‌شان انرژی مضاعفی پیدا کنند که با حمایت از شاگردان خود و آموزش‌ به آنها یکه تازی دختران ورزشکار ایران را در کنار حجابشان به رخ جهانیان بکشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *