تاریخ: 2016-05-01 شناسه خبر: 23476

اردوی مشترک تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران با چین

والیبال نشسته بانوان

تیم بانوان به منظور آماده‌سازی حضور در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو طی ماه‌های آینده به چین سفر می‌کند تا اردوی مشترک و دیدارهایی تدارکاتی با تیم ملی بانوان این کشور داشته باشد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم بانوان به منظور آماده‌سازی حضور در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو طی ماه‌های آینده به چین سفر می‌کند تا اردوی مشترک و دیدارهایی تدارکاتی با تیم ملی بانوان این کشور داشته باشد.

بانوان والیبال نشسته کشورمان تا به حال اردویی به طور مشترک و در خارج از کشور نداشته اند. در نتیجه این اردوی مشترک و سفر به چین همراه با دیدارهای تدارکاتی با تیم والیبال نشسته بانوان این کشور اولین اردوی برون‌مرزی در راستای آماده‌سازی حضور در بازی‌های پارالمپیک ریو برای والیبال نشسته بانوان ایران به حساب می‌آید.

گفتنی است؛ تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان اواخر اسفند ماه سال گذشته در مسابقات جام بین قاره‌ای چین سال گذشته که برای نخستین بار در آن شرکت کرده بود به عنوان پنجم دست یافت،

اردونشینان اردوی دوم تیم ملی والیبال نشسته بانوان در سال جاری روز جمعه وارد محل اردو شدند و به طور رسمی از روز شنبه تمریناتشان را آغاز کردند. به غیر از این مرحله اردو که تا ۲۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد، برای تیم ملی والیبال نشسته بانوان تا قبل از اعزام به ریو چهار مرحله اردوی دیگر برگزار خواهد شد که یکی از آنها به صورت مشترک با چینی‌هاست. تیم ملی والیبال نشسته بانوان چین جزو تیم های قهرمان بوده و در نتیجه حریف نزدیکی به تیم ایران نیست در نتیجه حضور در این اردوی مشترک مطمئنا به سود دختران والیبال نشسته ایران خواهد بود.

گفتنی است؛ تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران که برای نخستین بار سهمیه حضور در این بازی‌ها را به دست آورده است، در چارچوب مسابقات بین‌المللی جام بین قاره‌ای و در مرحله گروهی این رقابت‌ها با چین دیدار کرد که طی آن متحمل شکست شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *