تاریخ: 2016-05-04 شناسه خبر: 23758

عالمه سادات جباری قهرمان قهرمانان مسابقات بین المللی دبی شد

عالمه سادات جباری

عالمه سادات جباري بانوي دوگانه كار ايراني كه در مسابقات 6 مرحله اي بين المللي دبي شركت كرده بود با دريافت جام قهرماني به عنوان قهرمان قهرمانان اين مسابقات شناخته شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ عالمه سادات جباری بانوی دوگانه کار ایرانی که در مسابقات شش مرحله ای بین المللی دبی شرکت کرده بود با دریافت جام قهرمانی به عنوان قهرمان قهرمانان این مسابقات برگزیده شد.
عالمه سادات جباری با حضور در پنج مرحله از کل شش مرحله این مسابقات در رده سنی ۲۰ تا ۲۹ سال و کسب عناوین ( چهار مرتبه نایب قهرمانی و یک مرتبه قهرمانی ) در مجموع با امتیازات کامل قهرمان قهرمانان این دوره شد و کاپ قهرمانی را دریافت کرد.
در مرحله ششم مسابقات بین المللی دبی، نیز « زهرا میرزاخانی افچی » از ایران به عنوان قهرمانی دست یافت. باعث افتخار است که عالمه سادات جباری با حضور در ۵ مرحله از مسابقات شش مرحله ای بین المللی دبی و کسب بیشترین امتیاز قهرمان قهرمانان شد.
شایان ذکر است؛ این مسابقات در گروه مردان نیز در رده سنی ۲۰ تا ۲۹ سال و در مرحله ششم دوگانه کاران کشورمان با نام های جواد کریمی، امین مالوف و سلیم مختاری به ترتیب مقام های اول، سوم و چهارم را بدست آوردند.

عالمه سادات جباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *