تاریخ: 2015-07-05 شناسه خبر: 2417

قصد داریم جام جهانی ورزش های بانوان هنرمند را در ایران برگزار کنیم

ورزشبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ «حسین یار یار» مدیر عامل باشگاه هنرمندان با اشاره به حضور تیم ستارگان فوتبال دنیا در ایران و بازی این تیم با هنرمندان در تاریخ 6 شهریور ماه گفت: باشگاه هنرمندان برنامه های متنوعی برای ادامه فعالیت خود دارد که می توان به تشکیل رشته هایی چون پینک پنک ؛تنیس و والیبال در آینده ای نزدیک اشاره کرد.

«یار یار» در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان با اشاره به اهداف مختلف این باشگاه و اجرای برنامه های آن در آینده ای نزدیک؛ گفت: تیم هنرمندان سعی دارد برنامه های متنوعی را برای هنرمندان در نظر بگیرد که این برنامه ها شامل تشکیل رشته های مختلف ورزشی برای بانوان هنرمند است.

وی خاطر نشان کرد: سال گذشته دومین میزبانی جام جهانی هنرمندان در ایران محقق شد و امسال نیز سومین دوره بازی ها به میزبانی ایران در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

مدیر عامل باشگاه هنرمندان تصریح کرد: قصد داریم جام جهانی ورزش های بانوان هنرمند نیز در ایران برگزار کنیم که به دلیل اینکه هنوز برنامه های آن قطعی نشده است به زودی درباره آن  صحبت خواهیم کرد.

این مدیر عامل در مورد فعالیت های ورزش بانوان گفت: قرار است که رشته های ورزشی  چون والیبال، پینک پنگ و تنیس برای این هنرمندان هم راه اندازی شود. در حال حاضر بانوان فقط مشغول  ورزش های سالنی چون، فوتبال و فوتسال هستند و ما در صدد هستیم که رشته های ورزشی را ارتقا دهیم تا هم این الگو های هنری از این فعالیت های سالم بهره مند شوند و هم اینکه فرهنگ ورزش کردن را برای مردم ترویج دهیم.

رابطه با حضور ستاره های فونبال در ایران گفت: قرار است 6 شهریور ماه امسال این ستاره ها به ایران بیایند و با تیم هنرمندان کشورمان  بازی داشته باشند. کشورهایی که قرار است در این بازی حضور داشته باشند از این قراراند: 4 فوتبالیست از اسپانیا، 3 نفر از هلند، یک نفر از آلمان، و فرانسه و انگلیس و برزیل و از ایتالیا هم دو فوتبالیست هستند که ایران میزبان این ستاره ها خواهد بود.

طبق گفته های مدیر عامل باشگاه هنرمندان هفته بعد کنفرانس مطبوعاتی در سالن همایش ها برای نهایی کردن لیست هنرمندان و تصویب کشوره های مدنظر  برگزار می شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.