تاریخ: 2016-05-07 شناسه خبر: 24673

تیم ملی والیبال نشسته بانوان حریفانش را در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شناخت

تیم ملی والیبال نشسته ابنوان

تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان حریفان خود را در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شناختند. این تیم که سهیمه حضور در این رقابت ها را بدست آورده بود با تیم های برزیل، اوکراین، روسیه و کانادا در گروه A قرار گرفته است

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان حریفان خود را در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شناختند. این تیم که سهیمه حضور در این رقابت ها را بدست آورده بود با تیم های برزیل، اوکراین، روسیه و کانادا در گروه A قرار گرفته است و تیم‌های چین، ایران، آمریکا و روآندا در گروه B قرار دارند.

نکته جالب توجه در گروه ایران حضور دو تیم شماره یک و دو جهان، چین و آمریکا، در این گروه است. این دو تیم در دو دوره قبلی بازی‌ها در فینال به مصاف هم رفته‌اند که هر دو بار تیم چین برنده از زمین خارج شده است.

رقابت‌های والیبال نشسته از تاریخ ۹ تا ۱۸ سپتامبر ( ۱۹ تا ۲۸ شهریور ) در « ریوسنترو پاویلیون » برگزار می‌شود.

شایان ذکر است؛ تیم والیبال نشسته مردان ایران نیز در گروه B بازی‌ها با تیم‌های بوسنی و هرزه‌گوین، روسیه و چین همگروه است. در گروه A هم تیم‌های برزیل، آمریکا، آلمان و مصر حضور دارند. تیم والیبال نشسته مردان ایران با پنج مدال طلا به عنوان پرافتخارترین تیم رقابت‌ها به شمار می‌آید و بوسنی و هرزگوین دو قهرمانی در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *