تاریخ: 2016-05-12 شناسه خبر: 25344

صحبت جنجالی رییس فدراسیون سه‌گانه در شبکه ورزش؛

فوتبالیستی که رکورد بانوان دوگانه کار را بزند جایزه می گیرد!

رئیس فدراسیون سه گانه ماندانا دهقان و عالمه جباری در شبکه ورزش

رییس فدراسیون سه گانه که میهمان یکی از قسمت های برنامه استودیو ورزش بود، در قسمتی از صحبت های خود با مجری برنامه عنوان کرد به فوتبالیستی که بتواند رکورد بانوان دوگانه کار را بزند جایزه می دهم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ برنامه استودیو ورزش از دی ماه سال گذشته هر روز از شبکه ورزش سیما پخش می شود و با رویکردی انتقادی و تند به نقد و بررسی یکی از ورزش های مختلف کشور می پردازد. این برنامه در یکی از قسمت های خود میزبان رییس فدراسیون سه گانه بود. سردار صبور که به همراه ماندانا دهقان و عالمه سادات جباری قهرمان و نایب قهرمان مسابقات بین المللی دبی در این برنامه حضور یافته بود، در خصوص حضور پر رنگ بانوان و کسب نتایج درخشان آنان در صحنه مسابقات بین المللی صحبت کرد.  وی همچنین با بیان نیاز ها و کمبود های این رشته ورزشی خواستار توجهات بیش از پیش مسولان و مقامات ورزشی نسبت به توسعه این ورزش پر هیجان شد.
ریس فدراسیون سه گانه در بخشی از صحبت های خود اذعان داشت: نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می دهند، به این ترتیب باید در ورزش هم همچون ورزشکاران مرد فعال باشند و توانایی های خود را به اثبات برسانند.
وی ادامه داد: در سال ۹۱ برای نخستین بار با چهار نماینده در مسابقات بانوان دوگانه آسیا شرکت کردیم و توانستیم دو مدال نقره و برنز ارزشمند کسب کنیم. نتایجی که بانوان دوگانه کار تاکنون کسب کرده اند نشان می دهد، اگر امکانات لازم برای حضور آنان در مسابقات بین المللی فراهم شود پا به پای مردان برای ایران افتخار آفرینی خواهند کرد.
در ادامه این برنامه نیز دو بانوی دوگانه کار خوب کشورمان ضمن اشاره به افتخارات خود در این رشته از نبود اسپانسر و حامی مالی برای حضور در رقابت های برون مرزی گفتند و همچون رییس فدراسیون خواستار حمایت بیشتر از بانوان ورزشکار شدند.
در جریان این گفت و گوی کوتاه سردار صبور به جمله ای که چندی پیش در فضای مجازی خوانده بود اشاره کرد و گفت: مدتی قبل مطلبی را در یکی از سایت های خبری خواندم با این مضمون که، یکی از فوتبالیست های معروف کشور اعتراض مربیان لیگ فوتبال درباره حقوق بالای یک میلیارد فوتبالیست ها را غیر منصفانه دانسته است؛ واحد عنوان کرده بود: « کسانی که به حقوق فوتبالیست ها معترض هستند اگر تمریناتمان را ببینند، حرفشان را پس می گیرند و می گویند حق شما یک میلیارد نیست ده میلیارد است. »
اما نکته جالب صحبت های رییس فدراسیون دوگانه آنجا بود که وی عنوان کرد: بعد از این که این گفته ها را خواندم بلافاصله در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها خطاب به آن فوتبالیست گفتم: « اگر شما بتوانید در یکی از مسابقات بانوان دوگانه کار حاضر شوید و پا به پای آن ها به خط پایان برسید به شما خودرو جایزه می دهم. »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *