تاریخ: 2016-05-15 شناسه خبر: 25669

فرزند خبرنگار زیبای استرالیایی او را از رفتن به ریو منصرف می‌کند

سامانتا آرمیتاژ روزنامه نگار و مجری تلویزیونی اهل استرالیا در پستی در صفحه اینستاگرام شخصی اش به مخاطبان گفته است: امکان دارد به علت ترس از ویروس زیکا به ریو نروم و یا سفرم را به تعویق بیندازم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سامانتا آرمیتاژ روزنامه نگار و مجری تلویزیونی اهل استرالیا است. او قرار است به همراه ورزشکاران استرالیایی که سهمیه کسب کرده اند عازم ریودوژانیرو شود.

اما این روزنامه نگار زیبا روز گذشته ۱۵ ماه می در پستی در صفحه اینستاگرام شخصی اش به مخاطبانش گفته است: امکان دارد به علت ترس از ویروس زیکا به ریو نروم و یا سفرم را به تعویق بیندازم.

سامانتا آرمیتاژ در این پست گفته است: به علت همه گیر شدن ترس از ویروس زیکا میان ورزشکاران و خبرنگاران من هم از ویروس زیک ترسیده ام و قصد دارم این ترس را با همه در میان بگذارم.

چه تضمینی وجود دارد اگر من قصد بچه دار شدن داشتم بتوانم نوزادی با سر سالم به دنیا بیاورم. من در سن ۳۹ سالگی دیگر زمان این را ندارم که در آینده بخواهم بارداری مجدد را امتحان کنم. ریسک آن بسیار بالاست. شما تصور کنید، در سن ۴۰ سالگی باردار باشم تمام مدت استرس و اضطراب خواهم داشت که مبادا نوزاد من در اثر ویروس زیکا ناقص به دنیا بیاید.

سامانتا آرمیتاژ سال گذشته در مصاحبه با یکی از خبرگذاری های بزرگ کشور گفته بود: سال ۲۰۱۶ قصد بچه دار شدن دارم.

سامانتا آرمیتاژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *