تاریخ: 2015-07-06 شناسه خبر: 2593

معرفی برند: کیت اسپید نیویورک Kate Spade New York

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ بیست سال پیش «کیت اسپید» شرکت خود به نام «کیت اسپید نیویورک» را با مجموعه ای از کیف های نایلونی راه اندازی کرد. طرح جالب آن کیف های صندوقی سرآغاز یک تجارت موفق بود. کیت، همسرش «اندی» و شرکایش «پاملا بل» و «الیس آرونا» در سال 1999 این برند را به «نیمان مارسوس» فروختند. در سال 2007 بنیانگذاران این برند ،کیت و اندی اسپید، به طور کامل کناره گیری کردند و «کریگ لیویت» و «دبورا لوید» مدیریت این برند را به عهده گرفتند.

با مدیریت آنها این  برند تولید پوشاک و زیور آلات هم در میان خانم ها و هم آقایان، با عنوان «جک اسپید»، محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. میزان فروش آنها طی پنج سال گذشته از 91 میلیون دلار در سال به 462 میلیون دلار رسیده و رشدی 410 درصدی داشته است. پیش بینی می شود تا سال 2016 این رقم به 1.2 میلیارد دلار برسد، که همراه با حراج های فصل و خرده فروشی تا 2 میلیارد دلار نیز خواهد رسید. کیت اسپید نیویورک تا پایان سال 2012 در 20  کشور مختلف 205 مغازه داشته است و جک اسپید نیز در 4 کشور 12 مغازه داشته است. پیش بینی می شود تعداد مغازه های این برند تا سال 2016 به 475-550 مغازه برسد
این کمپانی همچنین در تجارت اینترنتی بسیار موفق بوده و 20 درصد از کل فروش این برند از طریق تجارت اینترنتی انجام می شود که رقم قابل توجهی است. کیت اسپید در این زمینه بسیار قدرتمند عمل کرده و سفارشاتی که تا 9 شب هم انجام شوند روز بعد به خریداران تحویل داده خواهند شد!

این برند در ابتدا فعالیت خود را با تولید کیف های دستی آغاز کرد، اما به مرور زمان فعالیت خود را گسترش داده و کالاهای دیگری از جمله ساعت مچی، جواهرات و عطر را هم به مجموعه های خود اضافه کرده است. در حال حاضر کیت اسپید یک مجموعه کامل از انواع پوشاک و زیورآلات و حتی لوازم تحریر  است. کیت اسپید یک برند صاحب سبک است که اگر اهل مد و لباس باشید با یک نگاه به محصولات آن می توانید حدس بزنید که به کدام برند تعلق دارند. رنگ های شاد و زرق و برق و طرح های منحصر بفرد از ویژگی های محصولات این برند هستند. «ساشا» و «مالیا اوباما» از جمله طرفداران این برند هستند که در دومین مراسم آغاز به کار پدرشان به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از لباس های این برند استفاده کرده بودند.

این کمپانی در وبسایت رسمی کیت اسپید خود را اینگونه توصیف می کند: «رنگ های شاد، طرح های گرافیکی و پیچیدگی همراه با سرزندگی ویژگی های اصلی کیت اسپید نیویورک هستند. همراه با پیشرفت دنیای ما، رویکرد شاد و سرزنده ای که نسبت به طرز لباس پوشیدن روزانه داریم در هر مجموعه ای که تولید می کنیم، از کیف و لباس گرفته تا جواهرات، کفش، لوازم تحریر، عینک، لباس کودک، عطر، روتختی و هدایا، خودش را نشان می دهد.»

مجموعه ای از محصولات بهار و تابستان این برند را در این بخش برای شما گرد آورده ایم تا بتوانید با سبک این برند تا حدودی آشنا شوید. 
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
برنذ کیت اسپید
منبع: برترینها

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.