تاریخ: 2016-05-19 شناسه خبر: 26054

نخستین اردوی تیم ملی والیبال بانوان به پایان رسید

اردوی تیم ملی والیبال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور در پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا که از ۲۲ تا ۲۸ شهریور ماه به میزبانی ویتنام برگزار می شود، آماده می کند.
مرحله نخست تمرینات تیم ملی والیبال بانوان از روز پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه زیر نظر مایدا چیچیچ سرمربی این تیم آغاز شد و امروز (چهارشنبه) پس از ۱۴ روز تمرین به پایان رسید.
افزایش میزان آمادگی جسمانی و مرور تکنیک های انفرادی محور اصلی تمرینات این مرحله از تیم ملی والیبال بانوان بود که صبح ها از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ و عصر ها از ساعت ۱۷ تا ۱۹ پیگیری شد. این مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال بانوان به صورت پنج جلسه تمرین و یک جلسه استراحت پیگیری شد.
مهدیه خواجه کلائی، نگین شیرتری، الهام فلاح، ندا چملانیان، شبنم علیخانی، زینب گیوه، مهسا صابری، مائده برهانی، فاطمه صفری، فرناز ساعی، نگار کیانی، تهمینه درگزنی، فرنوش شیخی، شکوفه صفری، سودابه باقر پور، مهسا کدخدا، فرزانه زارعی، مونا دریس محمودی و مهتا یحیی پور ۱۹ بازیکن شرکت کننده در این مرحله از اردوی تیم ملی والیبال بانوان بودند.
مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی ( مربیان جوان برای کسب تجربه )، ساجده سروش ( فیزیوتراپ )، مریم فراتی ( آنالیزور ) و فریبا سلیمانی به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی کردند.
دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان از روز دوشنبه سوم خرداد ماه آغاز می شود و اسامی بازیکنان دعوت شده متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *