تاریخ: 2016-05-26 شناسه خبر: 26430

از خود گذشتگی یک پدر برای قهرمان شدن دخترش

« ری وود » پدر لیوینیا است. او دوران کودکی ناخوشایندی را پشت سر گذاشته اما در تلاش است که دختر هفت ساله‌اش را به یک قهرمان بزرگ در دنیای ورزش زنان تبدیل کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ « لیوینیا وود » دختر هفت ساله‌ای است که پدرش برای تبدیل دخترش به یک قهرمان تلاش زیادی می‌کند. لیوینیا علاقه دارد در آینده همانند « مارگارت کورت » و « سرنا ویلیامز » یکی از بزرگترین زنان تنیسور جهان شود.

« ری وود » پدر لیوینیا می‌گوید: دخترم قصد دارد در آینده یکی از بزرگترین زنان ورزشکاری شود که این سیاره به خود دیده است. ممکن است در آینده برای دخترم ورزش دیگری را انتخاب کنم اینکه او حتما تنیسور خواهد شد قطعی نیست.

وی ادامه داد: من دو دختر به نام های لیوینیا ( هفت ساله ) و پالوما ( دو ساله ) دارم. پالوما هنوز کوچک است اما لیوینیا را حمایت می‌کنم و بیشتر زمانم را در طول روز کنار او و برای پیشرفتش سپری می‌کنم؛ چرا که مطمئنم اگر پدرم زمانیکه کوچک بودم وقت بیشتری را کنار من می‌گذراند بدون شک یکی از بازیکنان تیم فوتبال لیورپول می‌شدم. در دوران کودکی در خانواده‌ای بزرگ شدم که هیچ رنگ و بویی از ورزش در آن نبود ولی در عوض سیگار کشیدن، مشروب خوردن و بیماری‌هایی مثل سرطان در آن بیداد می‌کرد. به همین رو تمام تلاشم این است تا دخترانم را از این طرز زندگی دور نگه دارم و آنها را جوری حمایت می‌کنم که اگر مقابل هر حریفی در رنج سنی خودشان در این کره خاکی قرار گرفتند با اعتماد به نفس او را شکست دهد.

ری وود گفت: لیوینیا بیشتر زمانش را در حال تنیس بازی کردن است و بقیه را به ژیمناستیک و دوومیدانی اختصاص می‌دهد تا چابکی و هماهنگی لازم را بدست آورد. زمانیکه دوستانش خواب هستند و یا استراحت می‌کنند او در حال تمرین کردن است. وقتی زیاد تمرین می‌کنیم احساس می‌کنم خسته شده است اما وقتی بعد از یک وقفه و استراحت بسیار کوتاه دوباره شروع به کار می‌کنیم در کنارش انرژی می‌گیرم. او پوستر عکس تمام تنیسورهای بزرگ را در سراسر اتاق خوابش به دیوار زده است و تنها به قهرمانی می‌اندیشد.

لیوینیا وود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *