تاریخ: 2016-05-31 شناسه خبر: 26741

باز هم استعفا در ورزش بانوان

سپیده توکلی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ هادی سپهرزاد و همسرش زهرا نبی‌زاده مربیان سپیده توکلی بانوی رکورددار هفت گانه کشورمان از سمت خود استعفا دادند. این ۲ مربی از همکاری با ورزشکار ملی‌پوش کشورمان بنا به دلایل نامعلوم استعفا کردند و هم‌ اکنون توکلی بدون مربی تمرینات را پیگیری می‌کند.
سپیده توکلی رکورددار هفت گانه بانوان کشورمان در بازی‌هایی آسیایی داخل سالن ۲۰۰۷ ماکائو در ۶۰ متر بامانع به مقام ششم و در پرش ارتفاع به مقام هفتم رسید. وی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو به مقام ششم رشته هفتگانه رسید. در رقابت‌های داخل سالن آسیا ۲۰۱۲ مدال برنز رشته پنجگانه را دریافت کرد و در مسابقات داخل سالن آسیا ۲۰۱۴ نفر پنجم رشته پنجگانه شد.
توکلی در رقابت‌های هفتگانه بازی‌های آسیایی اینچئون در جایگاه ششم قرار گرفت و از کسب مدال بازماند. وی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی داخل سالن آسیا ۲۰۱۶ دوحه قطر، در پنجگانه زنان با پشت سر گذاشتن رقبای ژاپنی، ترکمنستانی و ازبکستانی نایب قهرمان شد و بانوی نقره‌ای پنجگانه لقب گرفت. تیم ۴ در ۴۰۰ متر زنان نیز با ترکیب سپیده توکلی، مریم طوسی، الناز کمپانی و فرزانه فصیحی با پشت سر گذاشتن تیم لبنان، پس از قطر دوم شد و نقره گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *