تاریخ: 2015-07-07 شناسه خبر: 2799

مدل لباس تابستانی به سبک هیلاری داف

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛

هیلاری ارهارد داف Hilary Erhard Duff  معروف به هیل (متولد ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۷)، هنرپیشه، خوانندهٔ پاپ، ترانه‌سرا و تاجر آمریکایی است. او پس از به شهرت رسیدن با ایفای نقش اصلی یک برنامهٔ تلویزیونی به نام «لیزی مک‌گوایر»، به بازی در فیلم‌های سینمایی روی آورد و در سه فیلم به نام‌های « دوجینش ارزانتر است » و « لیزی مک‌گوایر » در سال ۲۰۰۳ و « داستان یک سیندرلا » در سال ۲۰۰۴ خوش درخشید. داف به سرعت پله‌های ترقی را طی نمود به طوری که گفته می‌شود در سال ۲۰۰۵ بالغ بر ۱۵ میلیون دلار از فعالیت‌های خود در هالیوود بدست آورده‌است.

او با هدف گسترش دامنهٔ کاری و نشان دادن استعداد و توانایی‌های درونی خویش تصمیم به پا نهادن به دنیای موسیقی پاپ گرفت که حاصل آن سه آلبوم دارای گواهی‌نامه پلاتین از انجمن صنعت ضبط آمریکا ( RIAA ) و فروش بیش از سیزده میلیون نسخه از آلبوم‌هایش می‌باشد. نخستین آلبوم ضبط شده او در استودیو، با نام « دگردیسی » در سال ۲۰۰۳ میلادی گواهی‌نامهٔ پلاتین سه‌گانه را به‌دست‌آورد و او با دو آلبوم پلاتین دیگر، « هیلاری داف » (۲۰۰۴) و « تحت تعقیب » در سال ۲۰۰۵ به فعالیت خود ادامه داد. آلبوم دیگر داف به نام « وقار » در ماه آوریل ۲۰۰۷ به بازار ارائه شد و در ماه اوت همان سال، موفق به دریافت گواهی طلایی گشت.

او همچنین خط تولید لباسی را به نام اجناس هیلاری داف ارائه نمود و مشترکاً با کمپانی تولید لوازم آرایشی الیزابت آردن Elizabeth Arden ، یک عطر انحصاری به بازار عرضه کرد. نام هیلاری و مادرش در لیست تهیه‌کنندگان فیلم « دختران مادی‌گرا » به ثبت رسیده است. فیلم حادثه‌ای « تجارتخانه جنگ » و انیمیشین کمدی « جنگ خوراکی‌ها » از فیلمهای درحال ساختی می‌باشند که او در آنها به ایفای نقش می‌پردازد.

داف در تاریخ ۱۴ اوت ۲۰۱۰ با مایک کامری Mike Comrie بازیکن هاکی اهل کانادا ازدواج کرد. هیلاری صاحب فرزندی به نام لوکا شد.

لباس تابستانی

لباس تابستانی

لباس تابستانی

لباس تابستانی

لباس تابستانی

لباس تابستانی

لباس تابستانی

لباس تابستانی

منبع: سیمرغ

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.