تاریخ: 2015-07-07 شناسه خبر: 2803

تهدید به مرگ پسر قلعه نویی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ هوتن قلعه نویی درباره تصویر منشوری که از خود در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده اظهار داشت: اکثر بازیکنان نامی دنیا و چهره های معروف از این تصاویر دارند و فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد از سویی دیگر من با دوستانم این عکس را گرفتم و فکر نمی کنم کار بدی کرده باشم. بعید می دانم این تصویر کسی را اذیت کرده باشد.

فرزند امیر قلعه نویی در پاسخ به این سوال که او به عنوان فرزند یکی از مربیان موفق استقلال باید مواظب نام خود و نام پدرش باشد اشاره کرد: من این مسائل را قبول دارم و مواظب آن هستم اما باید بگویم آیا من به عنوان پسر قلعه نویی نباید استخر بروم، نباید گردش کنم، نباید دوستانم را ببینم؟ این طور که نمی شود به هر حال من هم جوان هستم و یکسری کارها بنا بر اقتضای سنم است که فکر نمی کنم ایراد داشته باشد.

وی درباره تصویری که چند وقت پیش منتشر کرده و ترازویی را نشان می داد که پدرش در یک کفه و سایر مربیان استقلال مانند زنده یاد حجازی، مظلومی و یکی دو نفر دیگر در کفه دیگر گذاشته شده و باعث ناراحتی هواداران شده بود گفت: آن تصویر گویای همه چیز بود و فکر نمی کنم جایی برای ناراحت شدن داشت.

هوتن قلعه نویی درباره کامنت ها و پیغام هایی که برای تصویر ترازو گذاشته و در آنها او را حتی تهدید به مرگ کرده بودند گفت: پیغام ها و کامنت های زیادی را برای آن تصویر دریافت کردم اما خب به هیچ کدام توجه نداشتم و باید بگویم دوره این حرف ها گذشته که بیایند یکی را به همین راحتی تهدید به مرگ کنند. خوشبختانه در کشورمان امنیت خوبی برقرار است و لازم نیست بابت این پیغام ها نگران باشیم.

فرزند سرمربی فصل گذشته استقلال درباره کامنتی که او را به میدان شوش دعوت کرده بودند تا بابت ترازویی که کشیده دوئل کند یا آتیلا حجازی گفته من جواب بچه ها را نمی دهم گفت: من این پیغام را ندیدم ولی همان طور که گفتم دوره این حرف ها گذشته و بهتر است سراغ آنها نرویم. درباره آتیلا حجازی هم باید بگویم شاید ایشان درست می گویند و برای همین جوابی به این ادعای او ندارم.

نیک نیوز

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.