تاریخ: 2015-07-07 شناسه خبر: 2856

بنیانگذار اسکواش ایران به گلستان می آید

 اسکواش

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  حجت الله مقسم عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: مربی پاکستانی که بنیانگذار این رشته در ایران محسوب می شود و در حال حاضر با فدراسیون اسکواش همکاری می کند، برای تعمیر موقت دیوارهای خانه اسکواش به گرگان می آید.

مقسم افزود: دیواره های کورت اسکواش باوجود مرمت در ماه های اخیر، از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست و باتوجه به درپیش بودن مسابقات آزاد بانوان کشور به میزبانی گرگان، شرایط جالبی برای برگزاری آن مسابقات ندارد.

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی با فدراسیون، از «وزیر جهان یوسف زهی» مربی پاکستانی درخواست کرده ایم برای تعمیر موقت بخشی از دیواره ها به گرگان سفر کند.

وی با بیان اینکه مسابقات آزاد بانوان ششم تا نهم مردادماه در گرگان برگزار می شود تصریح کرد: یوسف زهی قرار است روز پنجشنبه ۱۸ تیرماه به گرگان بیاید.

سرپرست هیات اسکواش گلستان همچنین از حضور دوگلستانی در تیم ملی جوانان خبر داد و گفت: از سوی سرمربی تیم ملی جوانان، «اشکان اتحادی» از ورزشکاران باسابقه این رشته به عنوان سرپرست تیم ملی جوانان منصوب شده است.

مقسم افزود: اتحادی سابقه سرپرستی تیم های منتخب و لیگ استان در رقابت های کشوری را نیز در کارنامه دارد.

وی همچنین بیان کرد: همچنین «فرزاد شکوهی» پرافتخارترین اسکواش باز گلستانی نیز به عنوان کمک مربی تیم ملی جوانان انتخاب شده است.

گفتنی است، خانه اسکواش گرگان واقع در کوی ویلاشهر در سال ۱۳۸۹ تاسیس شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.