تاریخ: 2015-07-07 شناسه خبر: 2859

پاسخ منفی دایی به ملوان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ بهمن دهقان در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: چندی پیش مدیران و مالک جدید باشگاه ملوان پیشنهاد اولیه خود جهت حضور آقای دایی در آن تیم را مطرح کردند و ما با توجه به تغییرات مالکیتی و مدیریتی ملوان ، شرط جدی شدن مذاکرات را ارایه یکسری گزارشات و اطلاعات و خواسته‌ها دانستیم که متاسفانه تا آخرین فرجه‌ای که توافق کرده بودیم این امر محقق نشد و به همین دلیل با تمام احترامی که علی دایی برای تیم ریشه دار ملوان ،هواداران خوب آن تیم، پیشکسوتان و مردم انزلی قایل است در چارچوب مسایل حرفه‌ای چاره‌ای جز پاسخ رد به این پیشنهاد نبود و از همین طریق با تشکر از حسن اعتماد و انتخاب ضمن اعلام پاسخ منفی خود،برای ملوان و هوادارانش آرزوی موفقیت داریم.

او در پاسخ به این سوال که چه اسنادی باید ارایه می شد تصریح کرد:برای شناخت یک مجموعه باید عقبه اداری و مالی آن را مورد توجه قرار داد.آن‌چه ما خواستار آن بودیم عمدتا به مباحث فصل قبل ملوان ارتباط داشت.اینکه تیم با چه تعداد از بازیکنان و در چه رده های سنی قرارداد دارد، چه تعداد سربازهایی را جذب کرده یا قرار است جذب کند، میزان مبالغ قراردادهای بازیکنان و مطالبات آنها و همه مسایلی از این دست که در یک جمله شامل انضباط اداری مجموعه می‌شود را خواستار بودیم و متعاقب آن می شد برای فصل بعد برنامه‌ریزی کرد. متاسفانه چنین مواردی ظرف این مدت به هر دلیلی که به ما ارتباط ندارد آماده نشد و این امر یک نگرانی جدی را ایجاد می کرد که مبادا با یکسری ابهامات در طول کار مواجه شویم که دود آن به چشم ملوان و هوادارانش برود.

دهقان ادامه داد:من بهشتی مالک جدید باشگاه را پر انرژی و علاقمند دیدم اما برای باشگاه‌داری فقط این دو مولفه کافی نیست و باید ساختاری وجود داشته باشد که افراد در آن چارت و چارچوب فعالیت نمایند. یک نفر قطعا به تنهایی قادر به اداره یک باشگاه نیست و این‌که فیمابین او و مجموعه ملوان چه می‌گذرد را من نه می‌توانم حرفی از آن بزنم و نه اطلاعی از آن دارم که در مورد آن صحبت کنم. تنها به عنوان کسی که دوست دارم تیم ریشه دار ملوان موفق شود اولین شرط این موفقیت را در وحدت و همدلی همه ارکان شهر و نه فقط باشگاه می دانم.

وی یادآور شد:در مذاکرات انجام شده هیچ بحثی در مورد رقم قرارداد علی دایی نشد.اگر مالک ملوان اعلام کرده حتی 3 میلیارد تومان هم حاضر است به دایی بپردازد و اکنون دایی پاسخ منفی می دهد نشانگر آن است که در این مذاکرات بحث منافع شخص علی دایی و خواسته هایش مطرح نبوده و اتفاقا از همان ابتدا هم اصرار داشتیم ملوان نباید فرصت را از دست بدهد و با هر مربی که می تواند به توافق برسد کارش را سریعتر آغاز کند.

او در پایان گفت: امیدوارم ملوان را همانند سالهای اوجش موفق ببینیم و تصمیمات به نفع این تیم و هوادارانش باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.