تاریخ: 2015-07-09 شناسه خبر: 2949

وقتی دختر جوان طعمه‌ای برای اخاذی از مردان پولدار می‎شود/ سارقان تبهکار به خودشان هم رحم نکردند

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ بر اساس گزارش پلیس، آقای “فیلمن هارتمن”که با دختری 18 ساله به نام “برییتانی شاین داویز”از طریق اینترنت آشنا شده بود و پس از چند روز صحبت با او ترتیب ملاقاتی را در خانه دختر میدهد،در نهایت منجر به آشنایی او در زندان میشود.

پلیس در گزارش خود گفت:آقای “هارتمن” که در 29 ژوئن به محل قرار میرود قربانی بی خبر ازیک دزدی مسلحانه میشود که گفته میشود توسط دختر و دوستان بزهکارش صورت گرفت.به طوری که  وفتی این گروه به هدف خود نرسیدند با شلیگ گلوله به سینه “هارتمن” قصد کشتن او را داشتند.

قربانی در گزارش خود  گفت:من حدود 3 روز با “داویز” صحبت کردم سپس او مرا به آپارتمانش دعوت کرد که در نهایت او را در زندان ملاقات کردم.

وی در ادامه افزود؛وفتی به محل ملاقات رسیدم “داویز” در پایین پلکان تلفنش را جواب داد و گفت که باید برود بیرون تا چیزی بخرد،همانطوری که او در حال دور شدن بود 2 مرد به سمت من آمدند که یکی از انها اسلحه در دست داشت،سپس به من حمله ور شده تا از من پول بدزدند.

قربانی ادامه داد:اما وقتی هیچ پولی همراهم پیدا نکردنند بر سر “داویز” فریاد زدند که یک مردی را برای ما آورده ای که هیچ پولی ندارد و وقتی این دو جنایتکار از او خواستند تا سوار خودرو آنها شود و او اجتناب کرد،یکی از انها گفت که تو امروز می خواهی که بمیری و به سینه او شلیک کرد.

وی میگوید: من فقط چشمهایم را بستم و وخود را به مردن زدم تا این گروه جنایتکار فرار کنند سپس به سختی توانستم با پلیس تماس بگیرم.

بعداز گزارش به پلیس ،جستجو برای یافتن جنایتکاران آغاز شد،پلیس ابتدا دختر نوجوان را به جرم دزدی مسلحانه دستگیر کرد و او در دادگاهی به پرداخت 30000دلار جریمه نقدی محکوم شد و همچنان جستجو برای یافتن دو متهم دیگر ادامه  دارد./باشگاه خبرنگاران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.