تاریخ: 2015-07-09 شناسه خبر: 2958

خدمتی: با امکانات بهتر در المپیک هم حرف هایی برای گفتن داریم

نجمه خدمتی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ خدمتی امروز (پنجشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا افزود: اولین حضورم در فینال سه وضعیت 50 متر بود چرا که همیشه در این بخش ذخیره بودم و نمی توانستم در فینال حضور یابم ، از کسب مدال برنز نیز راضی هستم.

وی اظهار داشت: در مجموع از عملکردم در رقابت های یونیورسیاد راضی هستم و توانستم چند مدال برای کاروان ایران کسب کنم.

خدمتی همچنین درباره تداوم روند موفقیت هایش گفت: امیدوارم مسوولان امکانات را در ادامه راه برای ما فراهم کنند چرا که اردوهای آماده سازی زیادی نداشتیم و با همین بضاعت عملکرد خوبی داشتیم اما اگر امکانات مناسب در اختیار رشته تیراندازی گذاشته شود، حتی در المپیک هم حرف های بسیاری برای گفتن خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: اردوی تیم ملی که قرار بود چند روز آینده در هانوفر آلمان برگزار شود، لغو شد و این امر سبب خواهد شد شانس تیراندازان ایران برای کسب سهمیه المپیک در مسابقات جمهوری آذربایجان کاهش یابد.

خدمتی علاوه بر کسب یک مدال طلا برای کشورمان در ماده تفنگ بادی 10 متر ، در کسب یک مدال نقره و دو مدال برنز تیمی در رشته تیراندازی نیز سهیم بوده است.

وی نخستین مدال کاروان ایران را کسب کرده است.

کاروان ورزشی ایران تاکنون به هشت مدال (دو طلا، دو نقره و چهار برنز) دست یافته است و مدال خدمتی ششمین مدال تیم تیراندازی و هشتمین مدال کاروان ایران محسوب می شود.

بیست و هشتمین دوره مسابقات دانشجویان جهان (یونیورسیاد) به طور رسمی از 12 تیرماه آغاز شده و تا 23 همین ماه در کره جنوبی ادامه دارد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.