تاریخ: 2016-07-03 شناسه خبر: 29584

رقابت های آسیایی کره جنوبی؛

سومین پیروزی بانوان کبدی ایران و راهیابی به دور نیمه نهایی

کبدی بانوان

تیم ملی کبدی بانوان ایران در سومین دیدار خود در رقابت های کبدی قهرمانی آسیا با نتیجه 10 بر 8 کره جنوبی میزبان رقابت ها را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند

به گزارش سایت ورزش بانوان، تیم ملی کبدی بانوان ایران در سومین دیدار خود در رقابت های کبدی قهرمانی آسیا با نتیجه ۱۰ بر ۸ کره جنوبی میزبان رقابت ها را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

چهارمین دوره رقابت های کبدی بانوان آسیا از روز دوشنبه هفتم تیرماه در شهر پوسان کره جنوبی آغاز شد و تا روز ۱۶ تیر ماه ادامه دارد.

تیم بانوان ایران که در گروه نخست این رقابت ها با تیم های کره جنوبی، تایوان و ترکمنستان همگروه است،‌ در سومین دیدار برای کسب سرگروهی از سد کره جنوبی گذشت و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

بانوان کبدی ایران در گام نخست با نتیجه ۷۸ بر ۷ برابر ترکمنستان به پیروزی رسیده بودند و در دیدار دوم تیم تایوان را نتیجه ۴۷ بر ۱۷ از پیش رو برداشتند.
زهرا عباسی، مرضیه جعفری، مرضیه عشقی، نفیسه حسینی نسب، رویا داودیان، رویا لک علی آبادی، فاطمه کرمی، زهرا کریمی، زهرا آستارکی و زهرا احسانی ملی پوشان ایران در این دوره از رقابت های کبدی بانوان آسیا هستند.

بانوان کبدی باز ایران در مرحله نیمه نهایی به مصاف تایلند خواهد رفت.

تیم ملی کبدی ایران، پیش از این عناوینی چون مدال دومی و سومی رقابت های آسیایی در تهران و هندوستان، مقام دومی رقابت های جهانی هندوستان و عنوان سوم و دوم بازی های آسیایی چین و کره جنوبی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *