تاریخ: 2015-07-09 شناسه خبر: 2962

درخشش تنیسورهای البرزی در مسابقات جام رمضان

تنیسورهای استان البرز

تنیسورهای استان البرز با کسب دو مقام قهرمانی و 2 نایب قهرمانی به عنوان موفقترین تیم جام رمضان کشور شناخته شدند.

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  مسابقات تنیس جام رمضان رده های سنی زیر 18، 16، 14 و 12 سال کشور با شرکت 741 تنیسور در 2 بخش پسران و دختران به میزبانی اصفهان برگزار شد.

در این رقابتها تنیسورهای استان البرز که در تمامی رده های سنی حضور داشتند، موفق به کسب 2 مقام قهرمانی و 2 نایب قهرمانی شدند.

در فینال رده سنی زیر 16 سال دختران هلیا غفرانی از استان البرز با صدف صادق وزیری از استان اصفهان روبرو شد و توانست با اقتدار ملی پوش تنیس کشور را شکست دهد و به عنوان قهرمانی دست یابد.

 

در رده سنی زیر 12 سال دختران مشکات الزهرا صفی نابغه نو ظهور تنیس ایران در حالی که تنها 11 سال دارد توانست با اقتدار تمامی حریفان خود را شکست داده و عنوان قهرمانی این رده سنی را از آن خود نماید .

در رده سنی زیر 14 سال پسران نیز سهراب دکمه چین دیگر ملی پوش البرزی تنیس ایران، پس از شکست تمامی حریفان خود به فینال این مسابقات راه یافت که در فینال مغلوب دیگر ملی پوش خراسانی شد و بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

همچنین در رده سنی زیر 18 سال پسران محمد مهدی سهرابی پس از غلبه بر تمامی حریفان خود راهی فینال شد و در یک بازی برابر و نزدیک که 4 ساعت به طول انجامید نتیجه را به تنیسور میزبان واگذار و مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد .

بدین ترتیب و با کسب این مقام ها، استان البرز با 4 نماینده خود در فینال به عنوان موفقترین استان این تورنمنت شناخته شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.