تاریخ: 2015-07-09 شناسه خبر: 2970

ستاره‌های جام جهانی فوتبال زنان +تصاویر

ستاره‌های جام جهانی

توپ طلایی کارلی لوید، مهاجم تیم ملی فوتبال زنان ایالات متحده آمریکا جایزه بهترین بازیکن یعنی توپ طلایی را از آن خود کرد. تیم فوتبال زنان ایالات متحده آمریکا در بازی نهایی موفق به شکست ژاپن با نتیجه پنج بر دو شد.

ستاره‌های جام جهانی

توپ نقره‌ای آماندین هنری، بازیکن شماره شش تیم ملی فرانسه به عنوان دومین بازیکن برتر این رقابت‌ها شناخته شد و توپ نقره‌ای را از آن خود کرد. تیم ملی فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی در ضربات پنالتی به تیم ملی زنان آلمان باخت.

ستاره‌های جام جهانی

کفش طلایی بانوی گل سلیا شاشیچ، بازیکن تیم ملی فوتبال زنان آلمان موفق شد در این دوره از رقابت‌ها شش گل به ثمر رساند و به عنوان بانوی گل این دوره از رقابت‌ها کفش طلایی را از آن خود کند.

ستاره‌های جام جهانی

کفش نقره‌ای در رقابت‌های امسال کارلی لوید، ستاره آمریکایی نیز موفق به زدن ۶ گل شده بود و از این حیث با شاشیچ برابری می‌کرد. اما از آنجایی که او مدت زمان بیشتری نسبت به ستاره آلمان در ترکیب تیم‌اش حضور داشت، ناگزیر شد به کفش نقره‌ای قناعت کند.

ستاره‌های جام جهانی

کفش برنز آنیا میتاگ، دگر بازیکن موفق تیم ملی فوتبال زنان آلمان بود که در جمع ستارگان این دوره از رقابت‌ها قرار گرفت. کفش برنز به او رسید. این بازیکن برتر تیم آلمان ۳۰ سال سن دارد و احتمالا در رقابت‌های دوره بعد در آرایش تیم حضور نخواهد داشت.

ستاره‌های جام جهانی

دستکش طلایی هوپ سولو از تیم ملی فوتبال زنان ایالات متحده آمریکا دروازه بان شماره یک در جام جهانی امسال شد. این بازیکن ۳۳ ساله نقشی تعیین‌کننده در قهرمانی تیم خود داشت.

ستاره‌های جام جهانی

بهترین بازیکن جوان کادیشا بوچانان از تیم ملی فوتبال زنان کانادا، که ۱۹ سال سن دارد، موفق شد در رقابت‌های این دوره نیک بدرخشد و به این ترتیب موفق شد لقب بهترین بازیکن جوان را از آن خود کند.
ستاره‌های جام جهانی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.