تاریخ: 2015-07-09 شناسه خبر: 3010

بانوان تکواندو‌کار قرعه سختی دارند

تكواندو

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مینو مداح درباره آخرین وضعیت تیمش گفت: پیش از حضور در مسابقات گفته بودم که یونیورسیاد در حد مسابقات جهانی روسیه است و این موضوع را نیز در روزهای نخست مسابقات از نزدیک لمس کردیم. 90 درصد از تکواندوکارانی که در این رقابت هستند و رنکینگ جهانی دارند، برای کسب 20 امتیاز ورودی المپیکی در این رقابت‌ها شرکت کردند.

وی در ادامه افزود: دارنده مدال طلا از رنکینگ جهانی و برنز جهانی از انگلیس و دارندگان مدال طلای و نقره مسابقات ترکیه و در مجموع بهترین‌های جهان در این مسابقات حضور دارند.

سرمربی تیم تکواندوی دانشجویان جهان گفت: با آمادگی کامل به این مسابقات اعزام شدیم و امیدوارم بچه‌ها با دست پر به کشور بازگردند و برای نخستین بار در یونیورسیاد مدال کسب کنیم. خانم‌ها در حد آسیایی از رقابت‌های دانشجویی مدال دارند و به دنبال مدال یونیورسیاد هستیم.

وی در خصوص قرعه تکواندوکاران ایران گفت: قرعه سختی داریم. هانیه اخلاقی و صاحبی در بازی دوم خود با دارنده مدال نقره جهان و مدال طلای جهانی روسیه مبارزه می‌کنند و خدابنده نیز اگر به فینال برسد، قهرمان جهان از انگلیس را پیش رو دارد. معتقدم که اگر بچه‌ها خودشان باشند، موفق می‌شوند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.