تاریخ: 2016-07-21 شناسه خبر: 30828

زوج‌های ورزشکار المپیک ۲۰۱۶ ریو

المپیک ریو

برای بسیاری از ورزشکاران این یک آرزو است که رویاهایشان را با کسی که کاملا آنها را می‌فهمد به اشتراک بگذارند. سایت ورزش بانوان زوج‌های ورزشکار المپیکی استرالیایی را نام برده که با شور شوق فراوان عشق و ورزش را باهم مخلوط کرده‌اند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در حالی که ورزشکاران المپیکی سخت در حال تمرین هستند و خود را برای خداحافظی از عزیزان‌شان برای رسیدن به رویاهای المپیکی خود در ریو آماده می‌کنند هستند زوج‌های المپیکی که قرار است همراه یکدیگر عازم ریودوژانیرو شوند.

سایت ورزش بانوان زوج‌های المپیکی استرالیایی را نام برده که با شور شوق فراوان عشق و ورزش را باهم مخلوط کرده. مسابقات المپیک هم نتوانست شکافی در عشق آنها ایجاد کند. برای بسیاری از ورزشکاران این یک آرزو است که رویاهایشان را با کسی که کاملا آنها را می‌فهمد به اشتراک بگذارند.

شارلوت کاسلیک و لوئیس

زوج‌های المپیکی

شارلوت کاسلیک و لوئیس هلند هر دو در تیم راگبی هفت نفره استرالیا به میدان خواهند رفت. شارلوت ۲۱ ساله و لوئیس هم ۲۳ ساله است و هر دو جزو بهترین بازیکنان راگبی استرالیا هستند. علاوه بر این شارلوت به عنوان یه مدل هم فعالیت جداگانه از ورزش دارد. راگبی از این دوره جزو بازی‌های المپیک شده است.

آنها می‌گویند: ما هر دو برای کسب طلا به ریو می‌رویم خیلی زشت است یکی با طلا بیاید یکی با نقره.

نیکولا زگیم و جان کوتریل

زوج‌های المپیکی

نیکولا ۲۵ ساله و جان هم ۲۸ ساله است و هر دو در واترپلو سهمیه ریو را برای کشورشان استرالیا کسب کرده‌اند. رابطه عاشقانه این دو از المپیک ۲۰۱۲ لندن تا به الآن ادامه داشته. جان به همراه تیمش در المپیک لندن هفتم شد و نیکولا هم در کنار تیمش به مدال برنز رسید. هر دو برای کسب مدال در ریو امیدوار هستند.

آنها می‌گویند: ما یکدیگر را درک می‌کنیم. تصور اینکه باهم نباشیم وحشتناک است.

کارمن مارتون و صفوان خلیل

زوج‌های المپیکی

این دو در حالی عازم ریو می‌شوند که قرار است بلافاصله بعد از بازگشت از المپیک مراسم ازدواج خود را برگزار کنند. کارمن ۲۹ و صفوان خلیل ۳۰ سال دارد و هر دو در تکواندو سهمیه المپیک را برای کشورشان استرالیا کسب کرده‌اند. این دو از سال ۲۰۰۲ زمانی که ۱۵ و ۱۶ سال داشتند یکدیگر را می‌شناختند. صفوان تجربه حضور در المپیک ۲۰۱۲ لندن و کارمن هم در المپیک ۲۰۰۸ پکن و هم در المپیک لندن سهمیه کسب کرده بودند.

آنها می‌گویند: بعد از المپیک ریو قصد داریم یک خانواده گرم و صمیمی تشکیل دهیم.

امیلی سیبوهم و میتچ لارکین

زوج‌های المپیکی

ورزشکاران استرالیایی، امیلی ۲۴ سال و میتچ ۲۳ سال دارد. امیلی سیبوهم در سه ماده شنای ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر و ۴*۱۰۰ متر امدادی سهمیه کسب کرده است و میتچ لارکین هم در شنای ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر در ریو رقابت خواهد کرد.

آنها می‌گویند: ما فقط دوستان معمولی هستیم و رابطه عاشقانه ما تنها یک شایعه است.

اما موفات و دانیل بوکر

زوج‌های المپیکی

اما موفات ۳۱ ساله در سه گانه و دانیل بوکر ۲۸ ساله در رشته کایاک سهمیه ریو را برای استرالیا کسب کرده‌اند.

آنها می‌گویند: ما عاشق این هستم که رقابت یکدیگر را در ریو ببینیم و بدون هم به موفقیت چندانی نخواهیم رسید.

گفتنی است؛ زوج‌های المپیکی قرار است در حین برگزاری مسابقات ریو در اتاق‌های جداگانه باشند و آنقدر زمان ندارند که با هم وقت بگذرانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *